logo
Valitse aikaväli
Etsi kartalta
#desktop.menu#
Etsi kartalta
Valitse aikaväli

Pahalane

To 16.9.2021 21:15
Võru Kino Kannel
Draama, krimi, müsteerium, põnevik, õudus
Alla 12. a keelatud
Pikkus: 1t 51min
Inglise keeles
Eesti- ja venekeelsete subtiitritega
Kinos alates: 03.09.2021
Lavastaja: James Wan
Osades: Annabelle Wallis, Maddie Hasson, George Young
Levitaja: ACME Film OÜ

“Pahalane” on “Kurja kutsumise” universumi autori James Wani (“Aquaman”, “Kiired ja vihased 7”) uusim looming. Lavastaja Wan naaseb uue algupärase õuduspõnevikuga oma juurte juurde.

Filmis halvavad Madisoni šokeerivad hirmsate mõrvade nägemused ja ta piinad muudab veel hullemaks avastus, et ärkvel nähtud unenäod on hoopis jube tegelikkus.

“Pahalases” mängivad Annabelle Wallis (“Annabelle”, “Muumia”), Maddie Hasson (Youtube’i “Impulse”, telesari “Mr. Mercedes”), George Young (telesari “Containment”), Michole Briana White (telesarjad “Black Mafia Family,” “Dead to Me”), Jacqueline McKenzie (“Palm Beach,” telesari “Reckoning”), Jake Abel (telesari “Supernatural”, “Percy Jacksoni” filmid) ja Ingrid Bisu (“Kurja kutsumine 3“, “Nunn”).

Wani (“Aquaman”, “Kiired ja vihased 7”) lavastatud filmi stsenaariumi kirjutas Akela Cooper (“M3GAN”, tulevane “Nunn 2”) Wani, Ingrid Bisu ja Cooperi loo põhjal. Filmi produtsendid on Wan ja Michael Clear ning tegevprodutsendid on Eric McLeod, Judson Scott, Bisu, Peter Luo, Cheng Yang, Mandy Yu ja Lei Han.

Wani kaadritetaguse meeskonna moodustasid varasemadki kaastöötajad – operaator Don Burgess, monteerija Kirk Morri (“Aquaman”, “Kurja kutsumine 2“), kunstnik Desma Murphy (“Aquaman”, “Kiired ja vihased 7”) ja kostüümikunstnik Lisa Norcia (“Astraal 4: viimane võti”). Helilooja on Joseph Bishara, kes on kirjutanud muuhulgas muusika “Kurja kutsumise” universumi kõigile seitsmele filmile.

New Line Cinema, Starlight Media, My Entertainmenti, An Atomic Monster Productioni ja James Wani film “Pahalane” linastub kinodes septembris 2021 ja seda levitab Warner Bros. Pictures.

Tapahtuman verkkosivu: https://kinokannel.ee/film/pahalane

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka  
Pahalane To 16.9.2021 21:15 Võru Kino Kannel
Tapahtuma Pahalane
Päivä / Aika To 16.9.2021 21:15
Tapahtumapaikka Võru Kino Kannel
Hintatiedot
NB! 26. augustist peavad kino külastamiseks COVID tõendi esitama kõik vähemalt 18-aastased külastajad.
 
TAVAPILET 4 €.
SOODUSPILET 3 €.
 
Sooduspilet kehtib: pensionärid, vormis ajateenijad, lapsed 3 - 12 aastat (kaasa arvatud, pildiga dokumendi esitamisel).
 
* Kui külastaja on noorem filmile määratud vanusepiirangust, on tal seansile lubatud siseneda ainult koos täiskasvanud saatjaga, kes on vähemalt 18-aastane ja kes vastutab võimalike tekkivate tagajärgede eest. Vanusepiiranguga filmi pileti müügil ja kontrollil on Kandle töötajal õigus nõuda külastajalt isikut tõendavat dokumenti.
Tapahtumapaikka
Võru Kino Kannel
Liiva 13 Võru Viro
Tapahtuman järjestäjä
Võru Kannel SA
Liiva 13 Võru 65609 Võrumaa
7868676
info@vorukannel.ee
Reg No: 90010686
Tapahtuma Pahalane
Päivä / Aika To 16.9.2021 21:15
Tapahtumapaikka Võru Kino Kannel
Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Osta lippu Eesti Bassioaasi 2022 lõppkontsert Eesti Bassioaasi 2022 lõppkontsert Võru kultuurimaja KANNEL, Viro 23.20 - 90.20
Ennakkomyynti on päättynyt Kino Kannel seanss UusiUusiKino Kannel seanss Võru Kino Kannel, Viro
Peruutettu Vee peal PeruutettuPeruutettuVee peal Võru Kino Kannel, Viro
Peruutettu Missioon "Kaisukarud" PeruutettuPeruutettuMissioon "Kaisukarud" Võru Kino Kannel, Viro
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen