Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Lastefondi pallitrall

La 29.6.2019 11:30
Vanemuise mägi, Tartu
5.00

Tule ja aita Lastefondi pallitralliga väikesed jalad liikuma! 

29. juunil kell 11.30 lastakse Tartu linna päeva raames Vanemuise mäest alla 10 000 palli. Lisaks vaatemängulisusele on üritusel ka heategevuslik eesmärk - pallide müügiga toetatakse Tartu Ülikooli Kliinikumi kõnniroboti ostmist. Pallitrallist saavad osa võtta kõik! Aita ka Sina ja osta endale, sõbrale või kõikidele pereliikmetele üks või mitu vahvat värvilist palli, mis koos 9999 sõbraga mäest alla hakkavad kihutama! 

Nimelt on Eestis sadu ja sadu lapsi, kes ei saa sünnitrauma, insuldi või mõne muu keerulise haiguse tõttu kas üldse kõndida või qliiguvad väga vaevaliselt. Kõnnirobot on abivahend, mis aitab parandada või taastada ravi vajavate inimeste kõnnimustrit, ning on üks kaasaegne taastusravi toetav vahend kogu füsioteraapia protsessis, mida kombineeritakse paralleelselt füsioterapeudi poolt koostatud individuaalsete terapeutiliste harjutustega. Roboti kasutamine annab võimaluse treeninguks sellise intensiivsusega, mida üks terapeut ilma masina abita tagada ei suuda.

Taastusravis äärmiselt vajalik abivahend on olemas Tallinnas ja Haapsalus. Paraku ei saa Kesk- ja Lõuna-Eesti patsiendid kõnnirobotit kasutada piisaval määral ja seetõttu kogub SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond annetusi, et äärmiselt vajaliku aparaadi kasutamise võimalus saaks olema ka Tartu Ülikooli Kliinikumis.

Tule ja anna hoogu nii pallidele, kõnniroboti soetamisele kui ka lastele, kes ise veel nii hästi liikuda ei saa!

Kõikide pallinumbri omanike vahel loositakse välja auhindu.

Ürituse info: www.lastefond.ee/pallitrall 

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Lastefondi pallitrall La 29.6.2019 11:30 Vanemuise mägi, Tartu 5.00
Hintatiedot
Annetus 5€
 
Pallide müügiga toetatakse Tartu Ülikooli Kliinikumi kõnniroboti ostmist
 
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond
Puusepa 1A Tartu Tartumaa
info@lastefond.ee
Reg No: 90001931