Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Mida mehed teevad? / Что творят мужчины?/ S.Astahov, A.Gorshkov, A.Fedorov

To 11.4.2019 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
23.50 - 39.50
„Mida mehed teevad?”

Kummaline, mõistatuslik ja imeline teatrimaailm. Kõik me oleme kasvõi üks kord elus soovinud piiluda lava taha ja näha seda oma silmadega teiselt poolt. Kuidas sünnivad teatrietendused? Kuidas näitlejad proove teevad? Millest nad salamisi unistavad ja mida soovivad? Kõigile neile küsimustele leiate vastused komöödiast „Kes on kes?” ehk „Mida mehed teevad?”

Etenduse tegevus hakkab hargnema revolutsioonilises Peterburis 1920. aastal otse teatrilaval. Nädala pärast on esietendus, kuid autori poolt kirjutatud näidendit ei võta vastu uus toimetaja, kes ei saa teatrist mitte midagi aru! Seda seepärast, et ta on endine meremees ja näeb teatrit omamoodi! Ta on veendunud, et selles ei jätku ei sädet ega revolutsioonilist vaimu ning soovib teha selle tõsisemaks nagu seda nõuab uus võim. Aga paradoks seisnebki selles, et mida rohkem toimetaja oma parandusi sisse viib, seda naljakamaks näidend muutub! Aeg läheb – esietenduse päev läheneb halastamatult, aga luba etenduse lavastamiseks ikka veel ei ole! Milliseid nõkse kasutab autor, et oma teos läbi suruda? Kuidas keerulisest olukorrast välja keerutada ja mida välja mõelda, et publik näidendit lõppude lõpuks näeks ja esietendus toimuks. Teatrimaailm on piiritu ja selle fantaasiad vaatajatele imetlemiseks samuti!

Kõike seda näetegi etenduses, kus on palju huvitavaid lavalisi leide ja koomilisi olukordi, nii absurdi, ekstsentrilisust ja isegi tsirkust! Lavastus on tulvil näitlejate eredaid ümberkehastumisi, nii et mõnikord nad unustavad reaalsuse ja muutuvad ise nende endi poolt kirjutatud etenduse tegelasteks ning siis on juba võimatu aru saada, kes on kes! Ja nad teevad seda nii säravalt, peene huumori ja irooniaga, et teil on koos nendega lõbus, kurb ja naljakas ning te saate teada, mida nad siis ikkagi tahavad?!

Sellist komöödiat ei ole proletaarne lava veel näinud!

Etendus on vene keeles.
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Mida mehed teevad? / Что творят мужчины?/ S.Astahov, A.Gorshkov, A.Fedorov To 11.4.2019 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 23.50 - 39.50
Hintatiedot
Piletihinnad vahemikus 23 € kuni 39 € (vastavalt istekohale)
I rõdu 2. rea kohad 1-8 ning 31-38 on piiratud nähtavusega!

Loožis eksisteerib ka esimene rida, aga selle kohad ei ole müügis. Piletilevis müügisolevate looži kohtade numeratsioon algab 2. reast.

Sissepääs alates 18.00
Ürituse kestus on 2 tundi ja 20 minutit
Vaheaeg 20 minutit
Foto- ja videokaamerad on keelatud
Etendus on vene keeles.
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
Megatek Eesti Grupp OÜ
Tornimäe 7-43 Tallinn Harjumaa
58817161
concert@megatekeesti.ee