logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

ANNE VESKI - Suur suvelõpu välikontsert. Muinastulede öö Keila-Joal (28.08.21 asendus)

La 27.8.2022 18:15
10.70 - 96.40
Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot
MUINASTULEDE ÖÖ KEILA-JOAL.
POPDIIVA ANNE VESKI PANEB SUVELE ILUSA PUNKTI SUURE VABAÕHUKONTSERDIGA.

Laupäeval, 27. augustil 2022 esineb Keila-Joa lossi Schloss Fall pargis suure vabaõhukontserdiga eestlaste poolt palavalt armastatud lauljanna, kodumaa suurimaks staariks nimetatud ANNE VESKI. Erikülalisena astub üles Marek Sadam. Kaasa teeb ka The Swingin' Sisters. Piletid eribussile on saadaval siin.

Glamuurse majutuse Keila-Joa loosi Väikemõisa delux toas on võitnud pilet, mille ID-number on 215124549. Palume selle pileti omanikul võtta ühendust korraldajaga.

Kontserdist Schloss Fall lossi pargis saab selle suve ainus Anne sooloesinemine koos täiskossseisus mitmeliikmelise saateansambliga. Püsti pannakse täisproduktsiooniga lava. “Iga suur kontsert on eriline. Seda ka seekord Keila-Joal. Kavas paneme rõhku romantikale. Keila-Joal on väga tähtis koht minu elus. Nimelt 40 aastat tagasi kutsus mees mind esimest korda kohtama ning viis mind just Keila-Joale. On mida meenutada ja on mida tähistada sellel juubeliaastal. Saadame suve ilusa muusika saatel fännidega koos ära,” ütleb Anne ning lisab, et kindlasti tulevad esitlusele ka kõik tema suurimad hitid, sealhulgas näiteks “Roosiaia kuninganna”, “Kui lahe atmosfäär (Hea tuju laul)”“Viimne pilet”, “Jätke võtmed väljapoole”, jpt.

Õhtu erikülalisena astub lavale Marek Sadam, kes esineb kavaga “Hümn armastusele”. Keila-Joal kuuleb ka Anne ja Mareki duetti. “Mullu salvestasime minu hea sõbra Marekiga loo, mida me pole oma kontsertidel veel kordagi koos saanud esitada. Seega avaneb kontserdi külastajatel augusti lõpus eksklusiivne võimalus näha meid kahekesi koos laval laulmas,” selgitab Veski.

Suve viimase laupäevase õhtu valgus- ja visuaaletenduse põhielemendiks on Schloss Fall - 19. sajandil Keila jõe ja Eesti ühe kaunima joa vahetusse lähedusse kerkinud ning eelmisel aastakümnel renoveeritud unikaalne neogooti stiilis rüütliloss. Huvitavate valguslahenduste abil tuuakse esile ka Keila joa ja lossipargi ilu ning omapära.

Keila-Joa lossi esindaja Nele Dvorjaninovi sõnul on loss alati olnud täis muusikat ja kunsti: “Siin on esinenud maailmakuulsad muusikud ning inspiratsiooni ammutanud armastatud heliloojad. Eduard Vilde kirjutas 1887. aastal Keila-Joa kohta, et “tõesti teist sarnast kohta, mis looduse ilu poolest nii rikas oleks, ei taha Eestimaal vististi mujalt leida.” Ning meil on väga hea meel, et Anne Veski selle aasta suurim vabaõhukontsert toimub just Keila-Joal.”

Anne Veski esineb Schloss Fall lossi pargis laupäeval, 27. augustil 2022.

Tapahtumat
Tapahtumia ei löytynyt
Osta lippu ANNE VESKI - Muinastulede öö ERIBUSS ANNE VESKI - Muinastulede öö ERIBUSS Start Solaris Keskuse juurest, Estonia pst 1, Viro 10.70
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu ANNE VESKI - Suur suvelõpu välikontsert. Muinastulede öö Keila-Joal (28.08.21 asendus) ANNE VESKI - Suur suvelõpu välikontsert. Muinastulede öö Keila-Joal (28.08.21 asendus) Keila-Joa lossi Schloss Fall pargis, Viro 16.90 - 96.40
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Lataa uudelleen