logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtu ansambliga FIX

Ke 23.9.2020 19:00
Maarjamäe lossi tallihoone
Hea klient!
 
Kahjuks jääb ära 23.09 Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtu ansambliga FIX.
Kõik piletid ostetakse tagasi.
 
PDF-pileti omanikele kannab Piletilevi raha tagasi automaatselt piletiostja kontole.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletlevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
 
Tagasiost on avatud, kui ürituse staatus on "Tagasiost".
„Siis toon teie kultuurimajja niisuguse bändi, mis lööb vere ninast välja!“
Väino Land, 1960. aastate keskpaik, Pärnu
 
Eesti biitmuusika algusaegadest tänaseni kulgenud muusikaline kollektiiv, kelle jälg ajaloos on ühtaegu nii põhjalik kui põhjatu – ansambel FIX! Kolmapäeval, 23. septembril 2020 algusega kell 19.00 kohtume Maarjamäe lossi tallihoones Väino Landi, Viktor Vassiljevi, Piit Pihlapi, Evald Raidma ning teiste FIX-i liikmetega. Õhtut juhib Sten Teppan.
 
52-aastase ajalooga ansambli liikmete hulka on erinevatel aegadel kuulunud üle 40 muusiku. Aukartustärataval hulgal salvestusi, esinemisi, auhindu, festivale ja kõik muu, mis ennastsalgava ansamblitegemisega kaasas käib. Nende muusikaline pärand kuulub Eesti popmuusika kullavaramusse. Šedöövrid nagu Kell, Kuninganna, Tsirkus, Jaanipäev, Pardike ja Mooniõis ning paljud teised kõlavad jätkuvalt raadioeetris, kaveritena tantsupidudel ja tähtpäevadel teleriekraanil. Vraidi ja Pihlapi vokaalid, Raidma seaded, Viki kidrasoolod, Toomemetsa hitid, Süti sõnad ja Landi leadership… Otse loomulikult ei puudu sellelt kohtumisõhtult ka muusikalised numbrid.
 
Eesti Muusika Kuulsuste Koja korraldatav kohtumisõhtute sari toob publikuni Eesti levimuusika legendaarsemad tegelased. Fookuses on inimesed, kelle tegevus on kõige rohkem mõjutanud Eesti levimuusikat. Igal kohtumisel saab otsestest allikatest kuulda seda, kuidas on sündinud legendid, laulud, ansamblid, tähed meie muusikataevas ja mis tegelikult Eesti levimuusika tagatubades toimus.
 
 
Lisainfot Kuulsuste Koja ning levimuusika kultuurpärandi kogumise kohta leiab kuulsustekoda.ajaloomuuseum.ee ning www.facebook.com/kuulsustekoda.
 
Kohtumisõhtu koostööpartner on G. Otsa nimeline Tallinna Muusikakool!
Õhtut salvestab Eesti Rahvusringhääling.
 
Lisainfo:
Risto Lehiste
Eesti Muusika Kuulsuste Koda
Tel: 523 9424
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka  
Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtu ansambliga FIX Ke 23.9.2020 19:00 Maarjamäe lossi tallihoone
Hintatiedot
Täispilet 15€
Õpilane/tudeng/pensionär 10€
 
Piletid on müügil Piletilevis, Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis ja Eesti Ajaloomuuseumis.
 
NB! Pilet kehtib kohtumisõhtu toimumise päeval pääsmena Eesti Muusika Kuulsuste Koja näitusele „Vabaduse kõla! Eesti Levimuusika lugu“, mis on avatud Tallihoones enne õhtu algust!
Tapahtumapaikka
Maarjamäe loss
Pirita tee 56 Tallinn Viro
Tapahtuman järjestäjä
Eesti Ajaloomuuseum SA
Pirita tee 56 Tallinn 10127 Harjumaa
6442132
post@ajaloomuuseum.ee
Reg No: 90014603
Samassa paikassa
Osta lippu Pille Pürg ''Kutse juubeliks!'' SuosittuSuosittuPille Pürg ''Kutse juubeliks!'' Maarjamäe lossipark, Pirita tee 56, Tallinn, Viro 16.90 - 19.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Henrik Normanni juubelietendus ''NUTA või NAERA!'' Henrik Normanni juubelietendus ''NUTA või NAERA!'' Maarjamäe lossipark, Viro 18.90 - 20.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu C-Jam ''Päikeseloojangu kontserdid'' C-Jam ''Päikeseloojangu kontserdid'' Maarjamäe lossipark, Viro 20.90 - 29.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Valentin Krasnogorov ''Armastus mälukaotuseni'' Valentin Krasnogorov ''Armastus mälukaotuseni'' Maarjamäe lossihoov, Viro 20.90 - 22.90
What's happening near you? Look at the map and find out!