Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Kohtumisõhtu: 2 Quick Start. Paulus, Laisaar, Kotkas

Ke 30.10.2019 19:00
Maarjamäe lossi tallihoone
10.50 - 15.50
Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtu: 2 Quick Start          
 
30. oktoobril kell 19.00 algab Maarjamäe lossi tallihoones kohtumisõhtu ansambliga 2 Quick Start. Pearu Pauluse, Alar Kotkase ja Ilmar Laisaarega vestleb Sten Teppan.
 
1992. aastal plahvatuslikult Eesti muusikataevasse tõusnud ansambel sai hiljuti auhinna oma panuse eest Eesti muusikasse. Hoolimata selle auhinna pensionilikust hõngust ei näita ansambel ise ühtegi väsimuse märki ning nende hittlugusid kuulatakse ja armastatakse tänaseni. Legendaarne trio Paulus-Laisaar-Kotkas paneb kõrvu kikitama iga popmuusikasõbra. Ansambel on avalikkuse ees stiilselt tagasihoidlikku joont hoidnud ja pigem muusikal kõneleda lasknud, kuid sel kohtumisõhtul piilume 2 Quick Starti tagatubadesse.
 
Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtute sari toob publiku ette muusikud, kelle tegevus on mõjutanud Eesti popmuusika ajalugu. Igal kohtumisel saab otsestest allikatest kuulda seda, kuidas on sündinud legendid, laulud, ansamblid, tähed meie muusikataevas ja mis tegelikult Eesti levimuusika tagatubades toimus.
 
Kohtumisõhtute eesmärgiks on Eesti Muusika Kuulsuste Koja idee tutvustamine ja meie levimuusika ajaloo kogumine ning jäädvustamine. Lisainfot levimuusika kultuurpärandi kogumise kohta leiab aadressilt www.kuulsustekoda.ee.
 
Kohtumisõhtu toimub näituse „Vabaduse kõla! Eesti levimuusika lugu“ juures, mis räägib Eesti popmuusika kujunemisest alates esimesest heliplaadist 1901. aastal kuni Eurovisiooni võiduni 2001. aastal. Saja aasta sisse mahuvad säravad staarid, „Horoskoop“, isetehtud pillid, „jazz luudel“, pungi kõrgaeg, laulev revolutsioon ja veel palju meenutamist väärt hetki, sündmusi ja inimesi.
 
 
Kohtumisõhtu pilet kehtib samal päeval pääsmena Eesti poppmuusika ajaloo näitusele „Vabaduse kõla!“ Maarjamäe lossi tallihoones (Pirita tee 56).
 
Üritust toetavad Kultuurkapital ja Georg Otsa nimeline Muusikakool, salvestab Eesti Rahvusringhääling.
 
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Kohtumisõhtu: 2 Quick Start. Paulus, Laisaar, Kotkas Ke 30.10.2019 19:00 Maarjamäe lossi tallihoone 10.50 - 15.50
Hintatiedot
Täispilet 15 €
Õpilane, tudeng, pensionär 10 €
Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Lisainfo:
Kestus 1 h 30 min
Ligipääs ratastooliga olemas
Tegemist on siseruumides toimuva üritusega
Filmimine ei ole lubatud
 
Tapahtumapaikka
Maarjamäe loss
Pirita tee 56 Tallinn Viro
Tapahtuman järjestäjä
SA Eesti Ajaloomuuseum
Pirita tee 56 Tallinn 10127 Harjumaa
6442132
post@ajaloomuuseum.ee
Reg No: 90014603
Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Osta lippu Kohtumisõhtu: Jäääär. Sööt, Timm, Velling ja Jaaksoo Kohtumisõhtu: Jäääär. Sööt, Timm, Velling ja Jaaksoo Maarjamäe lossi tallihoone, Viro 10.50 - 15.50
What's happening near you? Look at the map and find out!