Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Peeter Rebane ''ISE'' plaadiesitluskontsert - Lugude ja kitarri lummuses

To 3.12.2020 19:00 - Pe 4.12.2020 20:30
10.00 - 12.00
Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot
Peeter Rebane soolokava “ISE”
 
Ansambel Dagö kitarrist ja paljude lugude autor Peeter Rebane esitleb oma esimest sooloalbumit “ISE”. Üle kahekümne aastase muusikukarjääri jooksul on ta loonud muusikat ja seadnud lugusid Dagö-s, kirjutanud muusikat teatrietendustele, telesaadetele ja filmidele ning töötanud välja muusikaga seotud multimeedialahendusi teatritele ja ka näiteks Eesti Rahva Muuseumile.
 
“Kõik algas sellest, kui kord loodusesse uitama minnes vedasin fotoka asemel kaasa kitarri ja luuperi, et ümbritsevat jäädvustada. Oli talv Eesti põhjarannikul… väga ebamugav…, kuid just neis oludes hakkas klaaruma see kauaotsitud “enda” kõla. Ideed, mis sedalaadi käikudel tekkisid, olid osa hetkest ja ümbrusest ning esialgu tundus võõras esitada seda tehiskeskkonnas. Vii või publik endaga metsa külmetama… Õnneks selgus materjali settides ja klaarudes, otsingute ja katsetuste tulemusena, et loodus jääb selle muusika osaks, esitades seda kus iganes, kasvõi kontserdisaalis.”
 
Kava “ISE” on kitarril ja luuperil esitatud originaalmuusika. Lisaks loodusele on inspiratsiooni andnud ka näiteks kujuteldavad ajaloosündmused ning inimestevahelised mikro-, makro- ja semikosmosed. 
 
Kontserdi kestus 1 tund ja 30 minutit
 
Tapahtumat
Tapahtumia ei löytynyt
Osta lippu Peeter Rebane ''ISE'' plaadiesitluskontsert - Lugude ja kitarri lummuses Peeter Rebane ''ISE'' plaadiesitluskontsert - Lugude ja kitarri lummuses Villa Ammende, Pärnu, Viro 10.00
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Peeter Rebane ''ISE'' plaadiesitluskontsert - Lugude ja kitarri lummuses Peeter Rebane ''ISE'' plaadiesitluskontsert - Lugude ja kitarri lummuses Haapsalu kultuurikeskus, rõdusaal, Viro 12.00
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Lataa uudelleen