logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. PASS

To 7.7.2022 20:00
Tartu Antoniuse õu
85.90

Muusikasuvi Antoniuse õues 2022

Tartu kontsertide sari „Muusikasuvi Antoniuse õues“ alustab sel suvel oma 11. hooaega. 30. juunist 25. augustini saab igal neljapäeva õhtul nautida Tartu Antoniuse õues mõnusaid suvekontserte. Kontserdikava hõlmab väga head muusikat džässist rokini ning popist folgini ja publikuni jõuab kokku üheksa kontserti.

 

30. juuni kl 20 Tribute to the Beatles
Eesti muusikud Marten Kuningas ja Robert Linna on valinud välja oma lemmiklood The Beatlesi kullafondist - lood nii biitlite lõpuperioodist, mida peetakse kõige põnevamaks ja mitmekülgsemaks kui ka varasemad ja traditsioonilisemad palad.
 

7. juuli kl 20 Rosa Cruz trio. Viva la musica de Cuba!

Rosa Cruz (vokaal, kitarr) on Kuuba lauljatar ja laulukirjutaja, kes on emotsionaalne ja lummav artist. Triosse kuuluvad veel rütmimeister Yosney Linares (CUBA) ja trompetil Jason Hunter (USA). Nende esituses kõlavad värvikad Kuuba rütmid, latin-funk-jazz-fusion ning lisaks Rosa originaallooming.

 

14. juuli kl 20 Rubundi

Rubundi muusikat võiks iseloomustada kui iseteadlikku kohvikubluusi mõnusalt mõõduka siseraputusega, žanriliselt longib bänd jazz-folk radadel.

Bändi koosseisu tuumiku moodustavad laulukirjutaja, kitarrist ja laulja Liisa Tetsmann, kontrabassist Martin-Eero Kõressaar ja trummar Indrek Tetsmann. lisaks kitarrist Grigori Rõžuk ja bäkilauljad Helen Kannus ning Keidi Vatter.


21.juuli kl 20 Pääru Oja, Indrek Kruusimaa. El Arte Flamenco De La Guitarra

Kindlasti tuleb osale publikule üllatusena see, et näitleja Pääru Oja on ka suurepärane muusik. Kui ta parasjagu näitleja ei ole, siis on tema kirg kitarr.
Kaks eestimaa meest võluvad kitarridest välja kuumad hispaania rütmid ja imekaunid meloodiad. 
 

28.juuli kl 20 Edith Piafi laulud ja prantsuse šansoonid
Rebecca Kontus (vokaal), Tiit Kalluste (akordion), Joel Remmel (klaver) ja Taavo Remmel (kontrabass).

Hõrk prantsuse õhtu. Kõlavad Edith Piafi laulud ning aegumatud prantsuse šansoonid.

 

4. august kl 20 Minimal Wind

Bändi muusika rändab souli ja R&B, popi ja indie radadel. Minimal Wind saavutas Eesti Laul 2022 finaalis looga "What to Make of This" teise koha. Välismaine žürii hääletas loo oma lemmikuks ja see maandus koheselt ka Spotify Top 50 tabelis teisele kohale. 
 

11. august kl 20 Saara Pius ja Toomas Uibo

Kui laval saavad kokku kaks head sõpra ja suurepärast lauljat, siis on tulemuseks hea energiaga laetud meeleolukas õhtu! Kontserdil kõlavad Saara ja Toomase lemmiklaulud ”Hullumeelne maailm”, ”Võõras mees”, ”Vari”, ”Olen valind tee”, ”Wicked game”, ”Kodulaul”, ”Ei mullast” ning palju teisigi neile olulisi lugusid.

 

18 august kl 20 Jaan Sööt

Tõelise romantiku Jaan Söödi kontserdid on alati oodatud! Antoniuse õue laval kõlavad Jaani parimad laulud läbi aegade. Kindlasti kuuleme lugusid Jääääre repertuaarist ning teiste eesti heliloojate tuntud laule. Äratundmisrõõmu jagub kõigile!

 

 

25. august kl 20 Suur muusikasuve lõppkontsert!

Louis Armstrongi ja Ella Fitzgeraldi jälgedes. Sofia Rubina, Jan Uuspõld ja Jason Hunteri bänd

 

Louis Armstrongi karismaatiline laval olek ja kärisev hääl oli tuntud sama palju kui tema trompetimäng ning teda peetakse mitte ainult džässi, vaid kogu popmuusika mõjutajaks. Ella Fitzgerald oli USA üks mõjukamaid džässilauljaid, kes oma paindliku ning äärmiselt suure hääleulatusega suutis laulda mahedaid ballaade, svingi, traditsioonilist poppi ning imiteerida igat orkestriinstrumenti.

 


 

 

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. PASS To 7.7.2022 20:00 Tartu Antoniuse õu 85.90
Hintatiedot
Piletid 18.-25.-. Eelkooliealine tasuta.
Pass kuni 31. jaanuarini 90.-, 1. veebruarist 100.-
Tapahtumapaikka
Tartu Antoniuse õu
Lutsu 5 Tartu Lõuna-Eesti Viro
Tapahtuman järjestäjä
Kontserdimaja (Piret Villmann)
Vanemuise 6 Tartumaa
Reg No: 23435465
Muut päivät Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Osta lippu Rosa Cruz trio. Viva la musica de Cuba! Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. SuosittuSuosittuRosa Cruz trio. Viva la musica de Cuba! Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. Tartu Antoniuse õu, Viro 18.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Rubundi. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. SuosittuSuosittuRubundi. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. Tartu Antoniuse õu, Viro 18.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Pääru Oja, Indrek Kruusimaa. El Arte Flamenco De La Guitarra. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. SuosittuSuosittuPääru Oja, Indrek Kruusimaa. El Arte Flamenco De La Guitarra. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. Tartu Antoniuse õu, Viro 18.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Edith Piafi laulud ja prantsuse šansoonid. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. SuosittuSuosittuEdith Piafi laulud ja prantsuse šansoonid. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. Tartu Antoniuse õu, Viro 18.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Minimal Wind. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. SuosittuSuosittuMinimal Wind. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. Tartu Antoniuse õu, Viro 20.90
What's happening near you? Look at the map and find out!