Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Itaalia laulude ja vene romansside bukett / Букет итальянских песен и русских романсов

To 11.6.2020 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
20.50 - 35.50
Hea klient,
 
Seoses Eesti Vabariigis väljakuulutatud eriolukorraga ja ürituste läbiviimise keeluga oleme sunnitud meie kontserdi edasi lükkama. Kontserdi uus kuupäev on 11.06.2020.
Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.
Info tagasiostu kohta saabub lähiajal.
Loodame Teie mõistvale suhtumisele ja ootame Teid kontserdile juuni kuus.
Soovime kõigile tugevat tervist ja rahulikku meelt!
 
Olga Zaitseva omandas bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias 2012. aastal dotsent Pille Lille ja prof. Jaakko Ryhäneni lauluklassis. Magistrikraadi omandas ta samas interpretatsioonipedagoogikas klassikalise laulu erialal. Ta on täiendanud end prof. Ingrid Kremlingi, Elizabeth Wilke ja Yandwiga Rappé meistriklassides Poolas. Zaitseva on pälvinud I koha Peterburi konkursil „Laulul on naise nägu“ (2008), eriauhinna III ja VII rahvusvahelisel konkursil „Ooper, mägede hing“ Poolas
(2008 ja 2012), osalenud Klaudia Taevi nimelisel rahvusvahelisel noorte ooperilauljate konkursil ja võitnud kaks eripreemiat Vello Jürnale pühendatud teisel vabariiklikul vokalistide konkursil (2012). Aastal 2015 võitis Olga Zaitseva Kristallkingakese auhinna noorele teatriinimesele esimeste märkimisväärsete lavatööde eest.
 
Jevgeni Juzhin (tenor, Peterburi) on Peterburi Rimski-Korsakovi nimelise konservatooriumi vilistlane, teda nimetatakse Venemaa kuldtenoriks ja „XXI sajandi Lemeševiks”
Rahvusvahelise konkursi „Romansiada” võitja (2006) „Romansiadi” finaali žürii liige (2015-2018) 2018. aastal Londonis toimunud rahvusvahelise D. Hvorostovski nimelise konkursi Kuldmedali ja ooperi kategoorias Esimese preemia võitja. Viimased 10 aastat esineb aktiivselt erinevates maailma riikides – Venemaal, Lätis, Eestis, Ameerika Ühendriikides, Iisraelis, Prantsusmaal, Soomes ja mujalgi.
 
 
Piia Paemurru lõpetas 1986. a. Tallinna Konservatooriumi prof. Laine Etsa klaveriklassis ja kaitses magistrikraadi klaveri erialal 1999. aastal. Praegu töötab ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lauluosakonnas klaverisaatjana.
Piia Paemurru on nii solisti kui ka ansamblistina esinenud Eestis, Soomes, Rootsis, Taanis, Saksamaal, Venemaal, Lätis ja Leedus. Kontserditegevus on teda kokku viinud selliste lauljatega nagu Eilene Hannan, Rhoda Achieng, Virgilijus Noreika, Jaakk Ryhänen, Margarita Voites, Mati Palm, Pille Lill, Oliver Kuusik, Marion Melnik, Priit Volmer, Angelika Mikk, René Soom, Angelika Klas-Fagerlund ja teised. Piia Paemurru on pälvinud mitmel lauljate võistlustel parima klaverisaatja eripreemia, sealhulgas viiel korral rahvusvahelisel Klaudia Taevi nimelisel ooperilauljate konkursil.
 
 
 
 
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Itaalia laulude ja vene romansside bukett / Букет итальянских песен и русских романсов To 11.6.2020 19:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja 20.50 - 35.50
Hintatiedot
SOODUSKAMPAANIA: perioodil 12.03 - 20.03 kõik piletid -20% soodsamad (hinnad süsteemis on juba soodustusega)
 
Pileti hinnad vahemikus 20 € kuni 35 € (sõltuvalt istekohast)
 
Soovitatav vanus 3+
 
Sissepääs alates kell 19:00
Kestus 2 h
Vaheaeg 15 min
 
 
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
Hibiscus Group OÜ
Viadukti tn 20 Tallinn Harjumaa
5019337
Reg No: 12338632
Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Osta lippu Seebimulli show ''Pöial-Liisi'' / Шоу мыльных пузырей ''Дюймовочка'' Seebimulli show ''Pöial-Liisi'' / Шоу мыльных пузырей ''Дюймовочка'' Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Viro 5.50 - 25.50
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Dmitri Hvorostovski mälestuskontsert / Kонцерт,посвященный памяти Дмитрия Хворостовского Dmitri Hvorostovski mälestuskontsert / Kонцерт,посвященный памяти Дмитрия Хворостовского Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Viro 20.50 - 35.50
What's happening near you? Look at the map and find out!