logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Kadri Voorand Chamber Music Ensemble

Ti 13.4.2021 19:00
Pärnu Kontserdimaja
15.90 - 20.90

Valitsuse kehtestatud piirangutest tulenevalt jätab Eesti Kontsert ära kõik märtsi plaanitud kontserdid. Kadri Voorand Chamber Music Ensemble kontserdi uued kontserdiajad:

·       13. aprillil Pärnu kontserdimajas kell 19 (oli 3. märts)

·       18. aprillil Jõhvi kontserdimajas kell 19 (oli 4. märts)

Ostetud piletid kehtivad kontsertide uuel toimumisajal, soovi korral ostetakse need tagasi kuni 30.aprillini 2021. Pileti saab tagastada meili teel, saates selleks e-pileti või foto piletist ja arveldusarve numbri aadressil tagasiost@concert.ee, või kontserdimajade kassades.

 

Kadri Voorand Chamber Music Ensemble: Kadri Voorand (laul, klaver), Mihkel Mälgand (bass, kontrabass), Marek Talts (kitarr), Egert Leinsaar (viiul), Maaren Vihermäe (viiul), Sandra Klimaitė (vioola), Villu Vihermäe (tšello), Ahto Abner (trummid)

Kontserdil kõlab muusika hiljuti ilmunud albumilt „In Duo with Mihkel Mälgand“, mida iseloomustab varasemast mõnevõrra minimalistlikum harmoonia. Kontserdi muusika on seatud suuremale koosseisule, peale Kadri ja bassist Mihkel Mälgandi on laval ka keelpillikvartett. Kontsert annab albumi kavale veelgi avarama mõõtme: õhulised keelpilli- ja vokaalikihid, segatuna maitsekate elektromanipulatsioonide ja biidielementidega.  

Koosseisu improviseeriv mängumaa on sümbioosis elektrooniliste efektide ja hingestatud poeesiaga. Muusikud ei sea stiilipiire, kokku sulatatakse poppi, folki, jazzi ja isegi rokki. Kõlab nii tuntumaid hitte kui ka täiesti uut loomingut. 

Kadri Voorand on mitmekülgne vokalist, pianist ja helilooja, kelle kirglik esitus on pälvinud rohkelt heakskiitu nii kodu- kui ka välismaal. Kuigi viimasel ajal keskendub ta peamiselt soolokavale ja vokaalansamblile Estonian Voices, on looming teda viinud pealtnäha ühest äärmusest teise. Ta on soleerinud paljude muusikutega nii Eestis kui ka välismaal ning produtseerinud seitse albumit, millest nelja on tunnustatud Eesti muusikaauhindadega. Uusima albumi „In Duo with Mihkel Mälgand” andis 28. veebruaril 2020 välja rahvusvaheline plaadifirma ACT. Voorand on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning on praegu seal ka üks noorimaid õppejõude, kes on juhendanud ja inspireerinud selliseid noori lauljaid nagu Rita Ray, Linda Kanter, Anna Wibe jt.

Džässi stiilimerest oleme „Jazzicali“ sarja valinud klassikalise muusika seaded või klassikainterpreetide ja -instrumentidega esituskoosseisud. Suund on hõrgu ja peene kõlapildiga, otsib vaimukalt tasakaalu džässi ja klassika piirimail ning sunnib tavatutele helimaastikutele suundudes kaasa mõtlema.

Tapahtuman verkkosivu: http://eestikontsert.ee

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Kadri Voorand Chamber Music Ensemble Ti 13.4.2021 19:00 Pärnu Kontserdimaja 15.90 - 20.90
Hintatiedot
Tavapilet 20.-
Õpilane, tudeng, pensionär 15.-
 
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
Eesti Kontsert SA
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee
Reg No: 90012596
Muut päivät Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Peruutettu Jazzical. Sümfooniline Duke Ellington PeruutettuPeruutettuJazzical. Sümfooniline Duke Ellington Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Kadri Voorand Chamber Music Ensemble SuosittuSuosittuKadri Voorand Chamber Music Ensemble Jõhvi Kontserdimaja, Viro 17.90 - 20.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Jazzical. Jef Neve Jazz Group SuosittuSuosittuJazzical. Jef Neve Jazz Group Estonia kontserdisaal, Tallinn, Viro 20.90 - 25.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Ennakkomyynti on päättynyt Jazzical. Jef Neve Jazz Group SuosittuSuosittuJazzical. Jef Neve Jazz Group Jõhvi Kontserdimaja, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!