logo
Valitse aikaväli
Etsi kartalta
Menu

The Romantic Italian Tenors (asendus etendusele ''LOVE LETTERS'', ''Nimi/Имя'')

Ti 10.10.2023 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
27.50 - 62.50
THE ROMANTIC ITALIAN TENORS
The greatest in the words
 
 Gianluca Paganelli 
 Fabio Andreotti 
 Mauro de Santis
sümfooniaorkestri saatel

Kestus 2 tundi koos vaheajaga
Vanusepiirang 10+

Itaalias valitseb tugev rahvusliku identiteedi tunne ja emotsionaalsus, mis väljendub eredalt muusikas. Itaalia kinkis maailmale ooperi. Itaaliat soojendab päike ja suurepäraste artistide laul.
 
Kolm Itaalia tenorit, Gianluca Paganelli, Fabio Andreotti ja Mauro de Santis ühendasid 2015. aastal jõud, et luua projekt The Romantic Italian Tenors (Romantilised Itaalia tenorid), mis on toonud neile suurt edu, populaarsust ja tunnustust.
Trio esitab kuulsaid sütitavaid napoli laule nagu „O' Sole Mio“, „Funiculì Funiculà“, „Dicintacill Vuie“ ja „Io Te Vurria Vasa“, kuulsaid ooperiaariaid orkestri saatel ooperitest „La Traviata“, „Rigoletto“ ja „Tosca“.
 
Publikut ootab ees nauding sensuaalsusest ja meloodilisusest, milleta ei ole võimalik ette kujutada itaalia muusikat.
 
Trio The Romantic Italian Tenors on esinenud Itaalia mainekates teatrites, sealhulgas Teatro dell'Operas Roomas, La Fenices Veneetsias, Firenzes, Teatro Petruzzellis Baris, Teatro del Maggio Musicales Fiorentinos ja mujal. Nad on korraldanud külalisesinemisi Euroopas, Aasias, Ameerikas ja Kanadas.
 
Gianluca Paganelli on saanud klassikalise vokaalhariduse. Ta on õppinud oma onu, bariton Ludovico Malavasi juures ning võtnud tunde ka sopran Renata Scotto, tenorite Luciano Pavarotti ja Alfredo Kraussi juures. Ta on avaldanud plaadid „Tango“, kus ta tutvustas uut stiili – segu klassikalisest ja popmuusikast, ja „Destino“. Ta salvestab uut albumit koos Franco Simonega ja annab kontserte üle maailma.
 
Fabio Andreotti on sündinud Roomas, omandanud politoloogiahariduse ja õppinud laulmist bariton Antonio Boyeri käe all. Debüteeris Roomas Manzoni teatris, kus mängis Alfredo Germonti rolli Giuseppe Verdi „La Traviatas“. Ta on töötanud Jaapani, Lõuna-Korea, Venemaa, Hiina ja Usbekistani teatrites. Jaanuaris 2005 andis ta kontserdi Tallinnas koos sopran Galina Gortšakova ja ERSOga, mida dirigeeris maestro Dario Lucantoni.
 
Mauro De Santis on lõpetanud Licinio Refice nimelise konservatooriumi Frosinones, lihvinud oma oskusi maestro Donato Di Stefano juures, spetsialiseerunud ooperilaulu süvaõppele Rooma Santa Cecilia konservatooriumis, laulnud teatrites Prantsusmaal, Poolas ja Itaalias, sealhulgas Rooma ooperiteatris.
 
Tenorid Gianluca Paganelli, Fabio Andreotti ja Mauro De Santis valdavad silmapaistvat vokaaltehnikat ja neid ühendab kirg muusika vastu. Trio võitis 2020. aastal Silver Vine’i auhinna kategoorias „Parim ooperiesitus“.
 
HEAD VAATAJAD!
 
Etendus „Love letters/Armastuskirjad“ (etenduse 07.04.2020 “Nimi” asendus, edasi lükatud kuupäevadele 27.10.2020, 11.05.2021, 30.11.2021 ja 17.05.2022) asendatakse uue kontserdiga “The Romantic Italian Tenors / Romantilised Itaalia Tenorid” ja lükatakse edasi 10. oktoobriks 2023.
Kõik eelnevalt ostetud piletid kehtivad uuele sündmusele ja neid ei ole vaja ümber vahetada.
Piletiomanikel, kes ei ole muudatusega nõus, pakume võimalust oma piletid ümber vahetada järgmiste etenduste piletitele vastu:
 
TANGO. WHERE THE STORY BEGINS,  Alexela Kontserdimaja, 25. aprill 2023
Prime orchestra. Rock sympho show,  Alexela Kontserdimaja, 1. november 2023
Ballett Flamenco de Madrid „CARMEN“  Alexela Kontserdimaja, 19. november 2023
 
Piletite vahetamise soovid palun kirjutage aadressile: tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkige tellimuse number või ostetud pileti ID number ja valitud sündmuse nimetus ja soovitud vabad kohad.
 
Küsimusi, mis on seotud etenduse „ Love letters/Armastuskirjad “ vahetamisega teise etenduse vastu, pärast 15. aprilli 2023 enam läbi ei vaadata. Juhul, kui 15. aprilliks 2023 jääb vahetuse sooviavaldus edastamata, jääb Teie pilet kehtima uuele kontserdile „ The Romantic Italian Tenors” (10.10.2023) automaatselt.
 
Vabandame tekkinud ebamugavuste pärast ja loodame teie mõistvale suhtumisele!
 
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
The Romantic Italian Tenors (asendus etendusele ''LOVE LETTERS'', ''Nimi/Имя'') Ti 10.10.2023 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 27.50 - 62.50
Tapahtuma The Romantic Italian Tenors (asendus etendusele ''LOVE LETTERS'', ''Nimi/Имя'')
Päivä / Aika Ti 10.10.2023 19:00
Tapahtumapaikka Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinta 27.50 - 62.50
Hintatiedot
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaja pikkus 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:10 Ürituse lõpp

ÜRITUSTE LISAINFO
• Soovitatav vanus alates 10. eluaastast
• Sündmus toimub inglise keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 1.00€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
 
Tapahtumapaikka
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Viro
Tapahtuman järjestäjä
M & Paleus OÜ
Künnapuu tn 61-2 Tallinn 12011 Harjumaa
+372 5574587
miristina.nata@gmail.com
Reg No: 10194465
Tapahtuma The Romantic Italian Tenors (asendus etendusele ''LOVE LETTERS'', ''Nimi/Имя'')
Päivä / Aika Ti 10.10.2023 19:00
Tapahtumapaikka Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinta 27.50 - 62.50
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen