Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Bejart Ballet Lausanne

To 25.4.2019 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn

Hea klient!

Tehniliselt põhjustel lükkub 25.04 toimuma pidanud Béjart Ballet Lausanne edasi.

Informatsioon uue kuupäeva ning tagasiostu kohta avalikustatakse 25.04.2019.

Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

 

 

__

25.04.2019, Tallinn
Tondiraba jäähall

Béjart Ballet Lausanne


Sensatsioon Eesti kultuurielus! Kõikidel balleti ja kaasaegse tantsu armastajatel tekib unikaalne võimalus külastada ja näha oma silmaga lausa kahte maailmakuulsat lavastust ühe õhtu jooksul.
Suurepärane professionaalsuse, graatsia, peenelt valitud muusika ja meeleolude kombinatsioon. Maurice Béjarti looming on muutnud traditsioonilise balletikunsti arusaama. Ta pole kunagi pöördunud klassikalise balletiloomingu poole puhtal kujul. Ta kasutas klassikalist liigutust „transformeerimine ja deformeerimine“. Selle suure koreograafi, tantsukunsti mässaja printsiibid on „ilu, energia ja efektsus“.

Just seepärast jätkavadki parimate teatrite külastajad üle kogu maailma aplodeerimist Suure Béjarti geniaalsele loomingule.
20. sajandi koreograafia suurepärase geeniuse Maurice Béjarti maailmakuulus trupp Béjart Ballet Lausanne on saanud koreograafi hääleks, jalgadeks ja käteks ning tema tantsufilosoofia peegelduseks. See tantsutrupp on haruldane näide looja, repertuaari ja artistide unikaalsest sümbioosist, mis eksisteerib juba üle veerandsajandi.
Béjarti novaatorlikuks projektiks said sünteetilised näidendid, kus liitusid tants, laul ja pantomiim. Selle projekti realiseerimine nõudis suuremaid esituspaiku. Béjart oli esimene koreograaf, kes kasutas balletinäidendite jaoks suuri spordiareene. Näidendi ajal asusid orkester ja koor hiiglaslikul platvormil. Näidendid võisid toimuda mistahes areeni alal või mitmel alal samaaegselt.
Õhtu esimene osa on ballett „t 'M et variations…“, mille lõi Gil Roman kümme aastat pärast Béjarti surma. Muusika autorid on Nick Cave ja Warren Ellis. Balletis muutuvad liigutused sõnadeks, mis pöörduvad Maurice’i poole isikliku päeviku kujul. Kogu tegevus kujutab endast variatsiooni armastuse ja sisemise tantsu vajaduse teemal, mis on väljendatud kaasatõmbava koreograafiaga, peoga, mis on täis värve ja rõõmu.

Teine osa koosneb lavastusest „Béjart austab Maurice’i“ („Béjart fête Maurice“) – pas de deux seeria, mis on põimitud mitmete Béjarti ballettide väljavõtetega. See rapsoodiline balletipidu tutvustab Maurice Béjarti maailma — kunstniku, kes unistas ja mõtles suurelt ega kartnud hõlmata liiga palju. Gil Roman ühendas osad pidulikku ettekandesse, lihtsasse kokkusaamisse, et ülistada Béjarti inimlikkust. Balletti esitatakse Beethoveni, Weberni, Straussi, Rossini ning maailma rahvaste ja teiste tuntud autorite muusika saatel.

Kestus: 2 tundi (koos vaheajaga)
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka  
Bejart Ballet Lausanne To 25.4.2019 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn
Hintatiedot

Hea klient!

Tehniliselt põhjustel lükkub 25.04 toimuma pidanud Béjart Ballet Lausanne edasi.

Informatsioon uue kuupäeva ning tagasiostu kohta avalikustatakse 25.04.2019.

Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

__

Kõikide Tondiraba jäähallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.60€/ pilet.

 

Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus ca. 2 tundi, vaheajaga
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.
Parter on tõusuta


Tondiraba areen pakub oma vaatajatele maksimaalselt mugavaid ja õdusaid kohti VIP-loožis

Parim ülevaade, ainult teie seltskond,  unustamatud muljed ja individuaalne teenindus. VIP-loož on ideaalne variant sõpradele, firmapeo ja sünnipäeva pidamiseks. Igas VIP-loožis on garderoob, tualettruum ja teler.

Soovi korral katavad kelnerid teile laua, selleks töötab catering-teenus. Täpsem info siit: http://bouche.ee/kontakt.

Et ühte sellist mugavat looži rentida, kirjutage e-posti aadressile tondiraba@piletilevi.ee .

VIP-loožid:
Loož nr 3 (Sektor D4, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 4 (Sektor D4, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 13 (Sektor A2 II tasand, kuni 65 inimest). Looži rent on 1650 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet

Loož avatakse alates uste avamisest (kirjas piletil või piletimüügi kodulehel) ja suletakse 30 min peale kontserdi lõppu.
--

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.
Tapahtumapaikka
Varraku 14 Tallinn Viro
Tapahtuman järjestäjä
Euroshow Group OÜ
Äigru põik 8 Äigrumäe küla 74014 Harjumaa
euroshowgroup@gmail.com
Samalta järjestäjältä Samassa paikassa