Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet

Ti 3.12.2019 19:00
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
22.50 - 25.50

Dmitry Metlitsky Orkester & Viini Show-Ballett

Pidulik kontsert!
Esietendus! See on fantastiline, hämmastav, ilus!
Kõik hitid «from Vivaldi to Metallica» koos unikaalse tantsuetendusega.


  3. detsember - TARTU / Vanemuise Kontserdimaja - 19:00
12. detsember - PÄRNU / Pärnu Kontserdimaja - 16:00
12. detsember - PÄRNU / Pärnu Kontserdimaja - 19:00

Kogu maailmas miljonite kuulajate südame vallutanud muusika Euroopa parimate muusikute esituses maailmakuulsa show-balleti tähtede osalemisel.

Kontserdikavas põimuvad imeilus muusika ja maailmakuulsate koreograafide lavastatud meeleolukas tantsuetendus. Vaimustavalt temperamentne esitus, erakordsed tantsunumbrid, ainulaadne lavastus ja värvikad kostüümid jätavad kustumatu mulje.

Dmitry Metlitsky on helilooja ja multiinstrumentalist, keda kutsutakse kaasaja Mozartiks. Tema kaunid meloodiad, oskuslikud seaded ja andekas esitus tabavad otse südamesse ning lummavad kuulajaid esimesest helist alates. Neid tundeid on võimatu kirjeldada – seda peab kuulma!

Dmitry Metlitsky: „Mul on suur rõõm esitleda teile kontserti, milles võluhelid koos tantsuleegiga loovad muinasjutulise loo, mis kingib maailmale armastust ja kirge.“

Kontserdil kõlavad miljonite kuulajate lemmikud – maailmakuulsad muusikahitid ainulaadses tänapäevases seades. Need pakuvad kuulajatele eredaid ja unustamatuid emotsioone.

Vivaldi teoste „Suvine äike“ ja „Ave Maria“ seadeid orkestri esituses loetakse maailma parimaiks. Dmitry Metlitsky muusikateos „Armastuse tuli“ tunnistati parimaks new age kompositsiooniks nominatsioonis „Music Without Borders“.

Muusika võimas energia koos moodsate seadete ja tehniliste võimalustega aitab kuulajatel täielikult süüvida muusika ja tantsumaagia atmosfääri.

Orkestri solistid on oma ala tõelised meistrid. Oma ande ning energiaga panevad nad kuulajad rõõmu tundma ja kurvastama, armastama ja vaimustuma. Orkestri iga kontsert on haarav etendus ning tõeline pidupäev kuulaja hinge ja südame jaoks.

Orkester annab kontserte paljudes riikides, suurimatel Euroopa lavadel ja festivalidel. Tänulikud kuulajad võtavad orkestrit vastu tormiliste kiiduavaldustega ega lase sel pärast kontserti lahkuda. Orkester kutsutakse aina uuesti ja uuesti lavale tagasi.

See on ainulaadne võimalus nautida haaravat esinemist ja vaimustavat eliitmuusikat, mis on vallutanud üle maailma miljonite kuulajate südame.

Lisainfo: http://concert.dmitrymetlitsky.com/et/home-est

https://www.youtube.com/watch?v=BVvezXF3_sc

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Ti 3.12.2019 19:00 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu 22.50 - 25.50
Hintatiedot
Pileti hinnad vahemikus 22 € kuni 32 € (vastavalt istekohale).
 
Soodustusi ei ole.
Sissepääs avatakse 1 h enne algust.
Kestus 1 h 45 min.
Tapahtuman järjestäjä
VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas
Laisvės Pr. 60 Vilnius Lithuania
+375 29 688-04-08
musicchannel.vip@gmail.com
Reg No: 304843296
Muut päivät Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Osta lippu Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet SuosittuSuosittuDmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Pärnu Kontserdimaja, Viro 24.50 - 30.50
What's happening near you? Look at the map and find out!
Sold out Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet LoppuunmyytyLoppuunmyytyDmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Pärnu Kontserdimaja, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!