logo
Valitse aikaväli
Etsi kartalta
Menu

Ingeborga Dapkunaite. Sveiki sulaukę / Tervitus neile, kes jõudsid ära oodata / Teatrifestival ''Kured Lendavad''

To 29.9.2022 18:00
Vaba Lava Tallinna teatrikeskus
Hea piletiostja!
 
Artisti haigestumise tõttu jääb 29.09.2022 toimuma pidanud Ingeborga Dapkunaite etendus “Tervitus neile, kes jõudsid ära oodata” ära.
 
Kõik piletid ostetakse tagasi alates 26. Septembrist 2022.
PDF-piletitele tehakase automaatne tagasiost ning raha kantakse 10 tööpäeva jooksul pangakontole, millelt ost oli sooritatud.
 
Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskus.
 
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast.

 

Etendus „Sveiki sulaukę“ / „Tervitus neile, kes jõudsid ära oodata“

Ingeborga Dapkunaite räägib etenduse kohta: „Minu jaoks on see etendus võimalus olla nendega, keda armastan. See on kõige isiklikum sellest, mida olen kunagi teatris teinud“.

Tunni aja jooksul saavad vaatajad tuttavaks Ingeborga perekonnaga, tema mälupaikadega: Leedu, Vilniuse, kodumajaga. Näitlejanna taaselustab koostöös lavastajaga  lapsepõlvemälestusi vanaemast, vanaisast, tädist, emast-meteoroloogist ja isast–diplomaadist.  Need on naljakad ja kurvad, lihtsad kuid liigutavad lood Ingeborga lapsepõlvest. Siin on uhkustunne esimeste defitsiitsete kingade üle, komsomoli astumine, jalutuskäigud talvises Vilniuses. Väikesed vähemärgatavad detailid markeerivad ajaloolist aega, etenduse juhtmotiiviks saab aga mälestus perekondlikust jõulude tähistamisest.

Etenduse lavastaja on Savva Saveljev, Peterburi Elektrotehnika Ülikooli vilistlane. Tegelenud ajakirjanduse ja kirjastamisega. Saate „Õhtune Urgant“ esimene loovprodutsent. Etenduste ja perfomance`ite stsenarist ja lavastaja Gogol-Tsentris, Teatris Tagankal, Riiklikus Ermitaažis.  

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka  
Ingeborga Dapkunaite. Sveiki sulaukę / Tervitus neile, kes jõudsid ära oodata / Teatrifestival ''Kured Lendavad'' To 29.9.2022 18:00 Vaba Lava Tallinna teatrikeskus
Tapahtuma Ingeborga Dapkunaite. Sveiki sulaukę / Tervitus neile, kes jõudsid ära oodata / Teatrifestival ''Kured Lendavad''
Päivä / Aika To 29.9.2022 18:00
Tapahtumapaikka Vaba Lava Tallinna teatrikeskus
Hintatiedot
Etendus on vene keeles
Piletihinnad 75 € - 500 € (sõltuvalt istekohast)
 
Vanusepiirang 12+
Kestus 1h 10min
Sissepääs tund enne algust
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
Link Communication Arts OÜ
Suur-Karja 2 Tallinn 10146 Harjumaa
+372 58844100
info@tallinnportraitgallery.com
Reg No: 10328517
Tapahtuma Ingeborga Dapkunaite. Sveiki sulaukę / Tervitus neile, kes jõudsid ära oodata / Teatrifestival ''Kured Lendavad''
Päivä / Aika To 29.9.2022 18:00
Tapahtumapaikka Vaba Lava Tallinna teatrikeskus
Samassa paikassa
Osta lippu YERMA 9. PM YERMA 9. PM Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Viro 22.20 - 28.20
Osta lippu YERMA 9. PM YERMA 9. PM Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Viro 22.20 - 28.20
Osta lippu Romeo ja Julia / VAT Teater Romeo ja Julia / VAT Teater Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Viro 19.20 - 24.20
Osta lippu Romeo ja Julia / VAT Teater / Viimane etendus! Romeo ja Julia / VAT Teater / Viimane etendus! Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Viro 19.20 - 24.20
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen