logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Marina Devjatova ja show-ballett ЯR-dance / Марина Девятова и шоу-балет ЯR-dance ''Русская душой'' (19.02.21 ja 19.02.22 asendus)

Ti 22.11.2022 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn

Lugupeetud külalised, 

Seoses COVID-19 pandeemiast tingitud piirangutega lükkub 19.02.22 toimuma pidanud Marina Devjatova kontsert 22. novembrile 2022.

Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.

Juhul, kui uus kuupäev ei sobi on võimalik pilet tagasi osta kuni 15. märtsini (kaasa arvatud) 2022.a.

Selleks kirjutage aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkige enda tellimuse number. Müügipuntkist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

 Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!


Marina Devjatova kel on klassikaline muusiku haridus, on lõpetanud Gnesini nimelise Muusika Akadeemia. Peale selle, et ta esitab vene rahvalaule ja romansse on Marina suurepärane Vene kultuurisuursaadik maailmas.

Marina Devjatova on eheda rahvakultuuri tõeline esindaja.Tema loomingu kohta on õeldud,et see on südamlik ja tuleb kogu hingest. Ja ka lauljanna ise on veendunud et rahva poolt loodud lauludesse on sajandite jooksul pandud kõik see,mis on tähtis rahvale - mõtted,vaated,traditsioonid ja rahvale olulised sündmused sealhulgas tõe ja moraali põhimõtted.

Juba nooruses otsustas Marina Devjatova,et tahab esitada just nimelt rahvalaule. Armastuse nende laulide vastu sai ta oma isalt Vene fõderatsiooni rahvakunstnikult Vladimir Devjatovilt.

"Oli aeg kui venelaul oli vajunud unustuse hõlma justkui hüljatud, kuid tema hingelisust ja isegi ravivat toimet on võimatu alahinnata, Ta elab juba sajandeid ja jätkab eksisteerimist ka pärast meid. Meile teiega on vene laul sõnumiks tulevastele põlvedele meie elust, traditsioonidest,kommetest, kogu rahva kultuurist. Ja need ei ole lihtsalt sõnad. Vaadake natuke ajalugu-meie esivanemad saatsid meile sõnumi neis lauludes oma elust. Tänu vanadele romanssidele ja lauludele õpime me ajalugu" on Marina Devjatova kindel.

Marina Devjatovat võetakse vastu suure armastusega maailma eri paigus. Talle aplodeerisid saalid Saksamaa, lItaalias, Pranstsusmaal, Bulgaarias, Lätis, Eestis, Ameerikas, Lõuna Koreas, Hiinas, Laoses, Vietnamis ja Mongoolias.Ta laulis Inglismaa kuninganna Elisabeth II ja tema perekonnale.

Iga artisti soolokontsert kujunes kui triumfiks hingele. Elav esitus,vapustavad muusikud ja särav šou see kõik toimub ühe hingetõmbega ja ennast unustavalt!

2013. aasta detsembris tähtistas Marina oma 30. juubelt suure kontserdiga Moskva kontserdisaalis "Rossija". 2014. aasta novembris toimus täissaalile Estraadi Teatris tema loomingulise tegevuse 15.aastapäeva tähistamine.

Lisainfo: belessa.art@gmail.com, 58058924

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka  
Marina Devjatova ja show-ballett ЯR-dance / Марина Девятова и шоу-балет ЯR-dance ''Русская душой'' (19.02.21 ja 19.02.22 asendus) Ti 22.11.2022 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Hintatiedot
Piletite hinnad 18€-49€ (sõltuvalt istekohast)
 
Piiratud nähtavusega kohad asuvad I rõdul 2. reas kohad 1-8 ja 31-38.
 
Loožis eksisteerib ka esimene rida, aga selle kohad ei ole müügis. Piletilevis müügisolevate looži kohtade numeratsioon algab 2. reast.
 
Sissepääs avatakse 18:30
Ürituse kestus 2h 15min, ühe vaheajaga (20min)
 
Filmimine/pildistamine ei ole lubatud!
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
Arte Plus OÜ
Paldiski mnt 169-26 Tallinn 13518 Harjumaa
58058924
belessa.art@gmail.com
Reg No: 14060796
Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Peruutettu Jevgeni Djatlov ja Akadem-kvintet / Евгений Дятлов и ансамбль Акадэм-квинтет (10.01.21 ja edasi lükatud 12.01.22asendus) PeruutettuPeruutettuJevgeni Djatlov ja Akadem-kvintet / Евгений Дятлов и ансамбль Акадэм-квинтет (10.01.21 ja edasi lükatud 12.01.22asendus) Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!