Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Sümfo-show ''Maailma hitid'' - Prime Orchestra

Ti 19.3.2019 19:00
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
15.80 - 44.60
18. märts, Alexela Kontserdimaja 19. märts, Vanemuise kontserdimaja

Prime Orchestra külastab juba viiendat korda Tallinnat, aga esimest korda on kontserdituuri lisatud ka Tartu.


Prime Orchestra – see on unikaalne nähtus Ukraina muusikalaval. See suurejooneline projekt ühendab endas traditsiooni ja uuenduse - maailma parimad rokkhitid, pop ja elektrooniline tantsumuusika originaalse sümfoonilise orkestri interpretatsioonis, mis kingib hästi tuntud lugudele uue elu, aga kuulajale võimaluse avastada selle muusika senitundmatuid külgi.

Sümfoonilise show „Maailma hitid“ ja Prime Orchestra koostöö algas aastal 2014 esimese programmiga „Мaailma hitid & Depeche Mode", sellele järgnesid edaspidi „Armastuse muusika“, Rock Stars, Golden Collection ja teised.

Unikaalse kollektiivi koosseisu kuuluvad lisaks tavalistele orkestri pillimeestele veel ka rokkbänd, mitu rabavat vokalisti ja isegi DJ. Prime Orchestra on andnud üle 300 kontserdi eri maades, seejuures ka suurimates kontserdisaalides, on läbitud tuuuritades tuhandeid kilomeetreid, kümned tuhanded tänulikud kuulajad on olnud nende kontsertidel, miljonid on neid vaadanud vaimustusega kogu maailma internetis.

Prime Orchestra valmistab ette uut programmi tsüklist „Maailma hitid". See saab olema värske annus muusikalisi eksperimente,armastatud hittide uusi ebatavalisi lahendusi, ere show ja orkaan emotsioone!

Prime Orchestra meeskond: Sümfo-show „MAAILMA HITID“ asutajad ja produtsendid: Maksim Maksimenko ja Juri Rõbalka Režissöör: Juri Rõbalka. Orkestrijuht ja heliprodutsent: Aleksei Horolski. Dirigent: Deniss Dorosenko. Vokaal: Alena Lisnjak, Andrei Kudinov. Ja loomulikult suurepärased noored ja haruldaselt andekad orkestri muusikud.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=DowCAhEGdo4
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Sümfo-show ''Maailma hitid'' - Prime Orchestra Ti 19.3.2019 19:00 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu 15.80 - 44.60
Hintatiedot

SOODUSKAMPAANIA: kuni 31.12 (k.a) kõik piletid 10% soodsamad
(hinnad süsteemis on juba soodustusega)


Hinnad vahemikus 17 € kuni 49 € (vastavalt istekohale)

Sissepääs alates 18.00
Ürituse kestus 2 tundi, vaheaeg 20 minutit
Vanusepiirang 12+
Tapahtuman järjestäjä
Na & Ta Grupp OÜ
Künnapuu 61-2 Tallinn Harjumaa
+372 5574587
tatjana.pp@gmail.com