logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Anne Veski ''Suur kevadine kontsert'' / Анне Вески ''Большой весенний концерт''

Su 7.3.2021 17:00 - Su 14.3.2021 19:00
Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot
Hea klient!
 
Seoses kultuurisündmustele seatud piirangutega jäävad ära Anne Veski kontserdid (07.03.21 Geneva KM ja 14.03.21 Jõhvi KM). 
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru keskuse kassa.
 Ostetud Sebrapiletite eest kannab Piletilevi kontor raha kliendi arveldusarvele.

07.03.2021.a Narva linnas Geneva kontserdimajas  ja 14.03.2021.a. Jõhvi Kontserdimajas

Kevadine kontsert koos kõigi armastatud laulja Anne Veskiga.

Esitusele tulevad populaarsed hitid nagu „Pozadi krutoi povorot“, „Radovatsja zhizni“, „Vozmi menja s saboi“, „Meshsezonje“, aga ka värsked palad. 2020. aasta on Anne Veski jaoks juubeliaasta, sest lauljatar tähistab oma 40ndat tegevusaastat. Koos temaga astub lavale ka kollektiiv „The Swingin' Sisters”.

Anne Veski laulud on juhtinud palju erinevaid muusikaedetabeleid. Tema populaarsus on olnud ülisuur ja rahvas armastab nii teda kui tema laule. Nagu aeg on näidanud, ei ole palju muutunud ning ta on endiselt rahva seas armastatud ja nõutud artist. Ta on võtnud osa paljudest erinevatest populaarsetest telesaadetest nagu näiteks “Sina oled superstaar!” ja ”Kaks tähte!” ning tema laulud kõlavad endiselt kõige suurematel pidulikel retromuusika kontsertidel. Pea igal aastal ilmuvad lauljataril plaadid uute muusikapaladega, aga ta ei unusta ka vanu hitte. Siin ei saa muud lisada kui seda, et Anne Veski on paljude retromuusika armastajate iidol.

Möödunud on palju aega sellest, kui Anne Veski esines meie linna lavadel ja nüüd on kõigile tema muusika fännidele selline kingitus. Kuulajatel tekib võimalus nautida tema imelist lauluhäält ja suurepärast muusikapalade esitust juba peagi.

Tapahtumat
Tapahtumia ei löytynyt
Palautus Anne Veski ''Suur kevadine kontsert'' / Анне Вески ''Большой весенний концерт'' (09.01 kell 18:00 asendus) PalautusPalautusAnne Veski ''Suur kevadine kontsert'' / Анне Вески ''Большой весенний концерт'' (09.01 kell 18:00 asendus) Geneva kontserdimaja, Narva, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!
Palautus Anne Veski ''Suur kevadine kontsert'' / Анне Вески ''Большой весенний концерт'' (10.01 kell 18:00 asendus) PalautusPalautusAnne Veski ''Suur kevadine kontsert'' / Анне Вески ''Большой весенний концерт'' (10.01 kell 18:00 asendus) Jõhvi Kontserdimaja, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Lataa uudelleen