Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

LOBODA / ЛОБОДА

Ti 23.4.2019 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
21.10 - 81.10
23.04.2019
Tondiraba jäähall

LOBODA
Superstaari tuur


Svetlana Loboda on üks eredaimaid nähtusi tänapäeva poplaval, kes järgib maailma muusikatööstuse värskeimaid trende. Loboda – see on kvaliteedi, professionaalsuse, siiruse ja energia kaubamärk! Svetlana kontserdid tähendavad täissaale. Saalid on täis vaimustunud fänne, kes on täielikult sukeldunud superstaari värviküllase, jalustrabava koreograafia, tohutu valgusvõimsuse, peadpööritavate trikkide ja AINULT hittide maailma!

Loboda sai möödunud aastal lugematute auhindade omanikuks. Lauljanna on telekanalite MUZ-TV ja RU.TV arvamuse kohaselt aasta laulja ning preemia Fashion People Awards omanik. Tema singel „Sinu silmad“ on aga raadiojaamade Russkoe Radio ja Novoe Radio ning telekanalite RU.TV ja MUZ-TV arvamuse kohaselt parim laul ja video.

Loboda teeb oma kahetunnises kontsertsõus panuse uusimale valgus- ja visuaalsete lahenduste tehnoloogiale ning dramaturgiale, mis on tema iga etteaste alus. Lauljannaga koos töötab tema lojaalne 20-liikmeline meeskond: muusikud, balletiartistid ja taustalauljad.

Ärge laske mööda võimalust osta pileteid Svetlana Loboda kontserdile 23. aprillil 2019. aastal Tondiraba jäähallis! See on unikaalne võimalus näha fantastilist kosmosesõud, kus iga pisiasi on peensusteni läbimõeldud ning mis muudab Svetlana Loboda erakordsed laulud veelgi eredamaks.
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
LOBODA / ЛОБОДА Ti 23.4.2019 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 21.10 - 81.10
Hintatiedot
NB! Grand Parter asub lavale kõige lähemal. Tavaline parter asub Grand Parteri taga.

Kõikide Tondiraba jäähallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.60€/ pilet.Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole.
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus ca. 90 min
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.
Parter on tõusuta

Tondiraba areen pakub oma vaatajatele maksimaalselt mugavaid ja õdusaid kohti VIP-loožis

Parim ülevaade, ainult teie seltskond,  unustamatud muljed ja individuaalne teenindus. VIP-loož on ideaalne variant sõpradele, firmapeo ja sünnipäeva pidamiseks. Igas VIP-loožis on garderoob, tualettruum ja teler.Soovi korral katavad kelnerid teile laua, selleks töötab catering-teenus. Täpsem info siit: http://bouche.ee/kontakt.

Et ühte sellist mugavat looži rentida, kirjutage e-posti aadressile tondiraba@piletilevi.ee .

VIP-loožid:
Loož nr 3 (Sektor D4, 7 inimesele). MÜÜDUD
Loož nr 4 (Sektor D4, 7 inimesele). MÜÜDUD
Loož nr 7 (Sektor C4, 15 inimesele).
Loož nr 13 (Sektor A2 II tasand, kuni 65 inimest). Looži rent on 1650 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet

Loož avatakse alates uste avamisest (kirjas piletil või piletimüügi kodulehel) ja suletakse 30 min peale kontserdi lõppu.
--

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.
Tapahtumapaikka
Varraku 14 Tallinn Viro
Tapahtuman järjestäjä
Euroshow Group OÜ
Äigru põik 8 Äigrumäe küla 74014 Harjumaa
euroshowgroup@gmail.com
Samalta järjestäjältä Samassa paikassa