Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Modern Talking - Singer Thomas Anders and Band (10.07.20 asendus)

La 10.7.2021 20:00
Toila laululava
10.90 - 18.90

Reedel, 10.juulil on Toila laululaval oodata tõelist ja meeleolukat hitisadu! Lavalaudadele astub ansambel Modern Talking ning Thomas Anders!

Thomas Anders & Band esituses kõlavad 90-minutilise šhow raames tuntud hitid “You`re My Heart, You`re My Soul”, “You Can Win If You Want”, “Brother Louie”, “Cheri Cheri Lady” ja loomulikult paljud teised šedöövrid läbi aastakümnete!

Kontsertõhtu erikülaline on Hendrik Sal-Saller ning Smilers. Tuntud lemmiklaulud saavad kõlamisruumi, mis põlevad ereda leegiga ning pakuvad kindlasti vahetut emotsiooni!


Thomas Anders ilmselt vanemale generatsioonile tutvustamist ei vaja! 57.aastane Thomas vallutas 1984.aastal ansambli Modern Talking koosseisus maailma erinevad kontinendid hitiga “You`re My Heart, You`re Mu Soul”. Laul jõudis 81.riigis edetabelite kõrgeimale positsioonile ja püsis seal mitmeid nädalaid. Modern Talking on ansambel, kus Thomas Anders koos Dieter Bohleniga osales kuni hiliste üheksakümnendateni. Kuna aeg tegi oma töö ja mehed otsustasid pühenduda soolokarjäärile, otsustas Thomas siiski jätkata sissetallatud radadel ja mitte jätta unustusehõlma Modern Talking´u aastatepikkust loomingut! Selleks oli kindel põhjus, kuna ansambli erinevates formaatides helisalvestisi oli selleks ajaks müüdud enam kui 125 miljonit ühikut!

Thomas Anders on professionaalne artist, kes vaatab positiivse pilguga tuleviku suunas ja kelle jaoks ei eksisteeri sõna ”stagnatsioon” Ta on võitnud erinevaid, kuid väga olulisi auhindu, mis on muusikute seas väga kõrgelt hinnatud. Thomas Anders on laval ülimalt karismaatiline, elegantne, energiline ja sõbralik!

2014. aastal tähistas Modern Talking 30-ndat juubelit! Sünnipäeva raamesl jõudis plaadiriiulitele läbi aastakümnete parimatest paladest koosnev cd kui ka dvd. Kaua on oodatud, et näha Dieterit ja Thomast ühiselt laval, kuid teadaolevate andmete põhjal seda tõenäoliselt enam ei juhtu!

Kõigest hoolimata hoiab Thomas Anders ansambli Modern Talking lippu endiselt kõrgel ja on ansambli parimate hittidega Ida-Virumaal reedel, 10.juulil Toila laululaval!

Peoõhtu käivitab kodumaine legend, ansambel Smilers ning Hendrik Sal-Saller. Šhow raames tulevad ettekandele kõik eredamad laulud läbi viimaste aastakümnete ning üllatusi peaks jaguma ka kõige tagasihoidlikumale muusikasõbrale.

Piletid on saadaval Piletilevi müügipunktides üle Eesti!

Uuel kuupäeval kehtivad juba varasemalt ostetud piletid.
 
 Peale 30.06. piletite tagasiostusoovi enam ei rahuldata ning pilet kehtib 2021. aastal.

 

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Modern Talking - Singer Thomas Anders and Band (10.07.20 asendus) La 10.7.2021 20:00 Toila laululava 10.90 - 18.90
Hintatiedot
Hinnad 5.04 - 27.12:
Täispilet 18€
Pensionär/erivajadustega klient 10€
 
Hinnad alates 28.12:
Täispilet 20€
Pensionär/erivajadustega klient 10€
 
Lastele vanuses kuni 12a (k.a) sissepääs tasuta
Alla 16 aastased pääsevad üritusele vaid koos täiskasvanud saatjaga
 
Sissepääs alates 19:00
Tapahtumapaikka
Toila laululava
Toila alevik Toila Põhja-Eesti Viro
Tapahtuman järjestäjä
Moonlight OÜ
Pajusi 7-16 48106 Põltsamaa
5187261
heikomerikan@gmail.com
Reg No: 10857701
Samassa paikassa
Osta lippu Lavastuse "Röövel Hotzenplotz" suvine ringreis SuosittuSuosittuLavastuse "Röövel Hotzenplotz" suvine ringreis Toila laululava, Viro 12.90
What's happening near you? Look at the map and find out!