logo
Valitse aikaväli
Etsi kartalta
Menu

Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova''

La 1.10.2022 18:00
Cathouse Nightclub & Concert Hall

Hea piletiostja! 

Teatame, et kahjuks artisti Oleg Skripka kogu tuur Balti riikides lükkub edasi. Korraldaja ja artisti managerid lepivad kokku uue võimaliku kontserdi kuupäeva Tallinnas ja Narvas.

Piletilevi peatab ajutiselt piletite müügi, kuni selguvad uued kuupäevad.

Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. Vahetada ei ole vaja.  

Informatsiooni saamisel lisame info oma kodulehele ning teavitame PDF-piletite omanikke kirja teel.

Kõik piletidega seotud küsimused lahendatakse pärast uue informatsiooni saamist.

Küsimuste korral palume pöörduda korraldaja poole:

Alisagroup OÜ

avenue66@mail.ru

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ja ootame Teid kontserdile uuel kuupäeval!

OLEG SKRYPKA

Oleg Skrypka on Ukraina rokkmuusik, Ukraina roki rajaja, näitleja, helilooja, mitmete festivalide ja  kultuuriprojektide algataja.
Tema ansambel „Воплі Відоплясова“ seisis Ukraina moodsa muusika päritolu juures ja tegelikult laulis grupi juht Oleg Skrypka esimesena ukraina keeles rokki. Tema bändi laule laulavad miljonid ning bändi eripäraks on live-esinemiste plahvatuslik energia ja veenev patriotism.

OLEG SKRYPKA JA RAHVUSVAHELINE RAHVAPILLIDE ORKESTER (NAONI)

Orkester NAONI (Національниц Академічний Оркестр Народних Інструментів) on Ukraina juhtiv riiklik ansambel. Orkestril on toimunud üle 5000 kontserdi kõikidel mandritel. Orkester NAONI tasakaalustab oskuslikult rahvapäraseid motiive ja muusikat, mida armastatakse kõikjal maailmas. Nende kontserdikava aluseks on riigi kõigi piirkondade rahvalik instrumentaalmuusika, klassikalised teosed ja maailmahitid.

Zabava Jazz Cabaret on Oleg Skrypka kunstiline etendus retro-jazzi, ukraina romantika, prantsuse šansooni ja rock’n’rolli segust.
"Jazz Cabaret Zabava" repertuaaris on Bohdan Vesolovski laulud, tuntuimad maailma- ja Ukraina hitid ("Fever", "Tombe La Neige", "Hotel California", "Cheremshina"), aga ka „Воплі Відоплясова“ kuulsaimad hitid ( "Kevad", "Tantsud", "Sünnipäev") originaalsetes jazziseadetes.

LE GRAND ORCHESTRA

Le Grand Orchestra on üks edukamaid Ukraina etnoprojekte. See sisaldab Ukraina parimat etnilist muusikat. Le Grand Orchestra on kombinatsioon drive’ist ja laulusõnadest, rahvalike bestsellerite ümbertõlgendusi rumba ja bluusi rütmides.
Le Grand Orchestra miksib esinemise ajal prantsuse šansooni, lugusid „Воплі Відоплясова" repertuaarist, kavereid maailma rokkballaadidest ja Ukraina 70ndate pophitte. Niisiis, kultuslik "Vesna" kõlab etniliselt, "Tombe la neige" võtab pulmavariandi, "Cheremshina" õitseb bluusi rütmis ning klassikalisele „Їхали козаки" lisavad trompetid ja taldrikud mahlasust.

Oleg Skrypka läheb heategevuslikule kontsertreisile, et tõsta välismaal elavate ukrainlaste isamaalist vaimu ja ühendada kõikki edumeelsed jõude Euroopas.

Meil on kultuuriline missioon, nii et las Ukraina laul kõlab kõikjal ning tõe ja alistamatu vabaduse sõnad kajavad kõigi edumeelsete riikide elanike südametes sel raskel Venemaa agressiooni ajal Ukraina vastu.

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka  
Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova'' La 1.10.2022 18:00 Cathouse Nightclub & Concert Hall
Tapahtuma Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova''
Päivä / Aika La 1.10.2022 18:00
Tapahtumapaikka Cathouse Nightclub & Concert Hall
Hintatiedot

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 2,55 € - 4,50 €

Esimestele kiirematele tavapiletid hinnaga 20 , edasi 25 €
NB!
Tavapileti ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.

VIP pilet 35 €

Sissepääs alates 18:00
Kestus 2 tundi
Pildistamine / filmimine pole lubatud

Vanusepiirang 16+

 


Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
Alisagroup OÜ
Viru tn 17-2 Narva 20307 Ida-Virumaa
+372 5570425
eestievent@gmail.com
Reg No: 14676534
Tapahtuma Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova''
Päivä / Aika La 1.10.2022 18:00
Tapahtumapaikka Cathouse Nightclub & Concert Hall
Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Osta lippu Original Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 SuosittuSuosittuOriginal Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Viro 51.00 - 72.70
Osta lippu Original Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 SuosittuSuosittuOriginal Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 Jõhvi Kontserdimaja, Viro 39.30 - 71.80
Osta lippu Original Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 SuosittuSuosittuOriginal Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Viro 39.30 - 71.80
Peruutettu Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova'' PeruutettuPeruutettuOleg Skripka ''Vopli Vidopljasova'' Vaba Lava Narva teatrikeskus, Viro
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen