Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Ruki Vverh! / Руки Вверх!

Ti 4.12.2018 20:00
Saku Suurhall
23.00 - 85.50

Legendaarne Ruki Vverh! on taas Tallinnas 4. detsembril


4. detsembril esineb Saku Suurhallis legendaarne Ruki Vverh! kavaga „21“, mis on pühendatud bändi aastapäevale. Venemaa pop-muusika kõige „vananematum“ bänd esitab hitte ja uusi laule mastaapsel kontserdil Tallinnas.

Mullu tähistasid Ruki Vverh! ansambli liikmed oma bändi 20. aastapäeva, saades publikult suure aplausi. Sergei Žukov ja tema meeskond tulevad taaskord Saku Suurhalli lavale, et tähistada Ruki Vverh! aastapäeva kavaga „21“. Bänd sõidab Tallinna erikülaliste, lavasõprade seltsis, kelle nime korraldajad hetkel saladuses hoiavad. Non-stop disko, nostalgilised aeglased tantsud, valgussõu, eriefektid, üllatused ja ootamatud külalised – muusikud teavad, kuidas korraldada tõeliselt grandioosset pidu tuhandetele külalistele.

Ruki Vverh! on ainulaadne bänd: muusikud on läbinud tee provintsiaalsetest diskodest röökivate staadioniteni. Nende muusikat armastavad miljonid kuulajad üle maailma, laulud on löönud kõik rekordid raadios ning albumid on saanud plaatinaalbumiteks. Bänd lasi välja esimese albumi aastal 1997, ent tänaseni pakuvad nende laulud kuulajatele jätkuvalt neid samu emotsioone, mis 21 aastat tagasi.

Ruki Vverh! on ainulaadne pop-bändi edu näide Venemaa estraadil. Juba enam kui 20 aasta vältel ei ole bänd kaotanud oma populaarsust, annab palju külalisesinemisi ja kirjutab uusi laule. Oma juubelkontserdi ajal Tallinnas esitab Ruki Vverh! oma kõige kuulsamaid hitte: „Mu maimuke“ („Крошка моя»), „Tudeng“ („Студент“), „Olen juba 18-aastane“ („18 мне уже“), „Unistades üksnes sinust“ („Лишь о тебе мечтая“) ja palju teisi. Kontserdiagentuur  ja Sergei Žukov kutsuvad tallinlasi ja pealinna külalisi 4. detsembril suurele diskole Saku Suurhallis, et lõbutseda ja tantsida nagu magusa nooruse ajal.
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Ruki Vverh! / Руки Вверх! Ti 4.12.2018 20:00 Saku Suurhall 23.00 - 85.50
Hintatiedot

Kampaania! Soodustus 10% kõikidele piletitele.
(kõikidel hindadel on soodustus arvestatud süsteemis)Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)


Fännitsoon 35 €
Tavaline seisupilet 25 €
Istekohad I tasandil 28 €/35 €
Restoranipilet 85 €. Restoranipiletitele soodustused ei laiene

Lisainfo:
Uksed kell 18:30
Algus kell 20:00

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist info@piletilevi.ee tel: +372 6659534

 
Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.
Tapahtumapaikka
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Viro
Tapahtuman järjestäjä
75 Production SIA
Lielirbes str. 11-48 Riia Riia
+37129247731
75prodriga@gmail.com