Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Stas Pjehha / Стас Пьеха / Stas Pjeha

Pe 25.5.2018 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
21.00 - 46.00
Kampaania! Ainult kuni 21.05 kõik piletid rõdul hinnaga 10 EUR!
Pileti ostmisel kirjutada väljale (soodus)kood kampaaniakood "TCC10"


Tallinnas esineb uue kavaga Stas Pjehha

TCC.ee esitleb: 25. mail toimub Tallinnas Alexela kontserdimajas vene estraadi nimeka ja populaarse laulja Stas Pjehha  soolokontsert. Stas esitleb külalistele ja Tallinna elanikele uut kava „Глубина“ („Sügavus“), kus kõlavad laulja kõige tuntumad hitid ja uued kompositsioonid. Ainult elav esitus!

Kontserdikavas on  armastatud hitid «Я с тобой“ („Olen sinuga“), „Она не твоя», („Ta pole sinu oma“), „Зеленый омут“ , „Старая история“ („Vana lugu“), „На ладони линия“ („Käejoon“) ja teised. Artist kingib oma austajatele meeldejääva õhtu, mis on  täidetud unustamatute muljete ja emotsioonidega.

Uus kava ühendab endas vanu ja täiesti uusi hitte, sooja suhtlust vaatajatega ja ootamatuid üllatusi. Paljud kõigile tuttavad laulud kõlavad uues arranžeeringus. Näiteks Valeria laulu «Рига-Москва“ („Riia-Moskva“) esitab laulja growl-stiilis. Lauludevahelisi pause täidavad muusikud dünaamilise muusika ja suurepärase  trummisoologa – nii et lavalt ei ole võimalik pilku lahti saada. Teid ootab vapustav show, ebatavaline lavalahendus, silmapaistvad  eriefektid. See on vaid väike osa  sellest, mida te kontserdil näete.
Artist võidab vaatajate südameid oma sarmi ja armastuslaulude lüürilisusega. Ta praegust staatust – üks armastatumaid lauljaid – kinnitavad arvukad autasud, sealhulgas Kuldne Grammofon, Muz-TV preemia, Russian Music Awards jt.

“Mul on vedanud, et ma pole teatrinäitleja, vaid muusik, nii saan olla mina ise,“ tunnistab Stas, „ma ei armasta šabloone ja klišeesid, mis meenutavad rohkem teesklust, näitan alati iseennast, ilmselt sellega olen võitnud vaatajate usalduse.“
Selle artisti iga laul saab kohe eetriliidriks ning vallutab  edetabelite tipud. Karismaatilise ja andeka inimesena ei jahi ta skandaale ega käitu väljakutsuvalt. Juba palju aastaid  on ta olnud kontserdikavade nael!

"Avan end oma vaatajatele täielikult. Mulle on väga tähtis, et me  jagaksime üksteisele energiat. Mulle meeldib väga inimestele silma vaadata, nende häält kuulda, jälgida nende tantsuliigutusi. See on igale esinejale hindamatu! Just selliste emotsioonide nimel jätkan ma kirjutamist, laulmist ja elamist…“

Tulge 25. mail kontserdile koos sõprade, abikaasa ja terve perega. See õhtu saab olema täis sundimatut sõbralikku õhkkonda ja imelist muusikat, mille kingib kõikidele tõelist kunsti hindavatele inimestele Stas Pjehha suurepärane hääl!

Tapahtuman verkkosivu: http://www.tcc.ee

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Stas Pjehha / Стас Пьеха / Stas Pjeha Pe 25.5.2018 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 21.00 - 46.00
Hintatiedot
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Sündmus toimub vene keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                            
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Alexela Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.
Tapahtumapaikka
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Viro
Tapahtuman järjestäjä
Worex Music OÜ
Nõmme tee 48-35 Tallinn 13417 Harjumaa
+372 53428382
worexmusic@gmail.com