logo
Valitse aikaväli
Etsi kartalta
Menu

Tantsuline etendus kogu perele ''Aladdini Võlulamp'' / Танцевальный спектакль для всей семьи ''Волшебная лампа Аладдина''

Su 25.2.2024 17:00
Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot

Iga pealtvaataja saab ise otsustada, kas see lugu juhtus päriselt või ainult muinasjutus …

Kõige targem Sultan jutustab Teile, kuidas tavalise araabia poisi Aladdini ja Printsess Jasmini kaunis armastuslugu toob araabia linna Agrabahi elanikele kaua oodatud vabaduse ja õnneliku mugava elu. Muidugi ei pääse ka Jini maagiast ja naljadest, kes oli väsinud pikki aastatuhandeid võlulambis istumisest ja oli väga rõõmus, kui talle lõpuks peremees ilmus.

Muusikaline ja tantsuline etendus on huvitav nii väikestele kui ka suurtele vaatajatele.

Etendusest võtavad osa näitlejad, tuntud akrobaadid Andrei Medvedski ning Maksim Nikolajev ning 100 Tantsuteater Polly tantsijad.

Tantsuteater "Polly" on professionaalne laste tantsuteater, mille repertuaari kuuluvad publiku poolt armastatud etendused - "Täpiline lugu või 101 dalmaatsia koera", "Jõulud Canterville Lossis", "Chipollinka ja tema sõbrad", jne.

Sel hooajal Tantsuteater Polly tähistas oma 15. sünnipäeva. Nende aastate jooksul tutvuti noorte tantsijate talentidega Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Bulgaarias, Hispaanias, Inglismaal, Portugalis, Venemaal.

Tantsuteater Polly õpilased on paljude regionaalsete ning rahvusvaheliste koreograafiliste konkursside laureaadid ning võitjad.

Tantsuteater osaleb aktiivselt Eesti ühiskonnaelus.

Tapahtumat

Tapahtumia ei löytynyt
Loading...
Lataa uudelleen
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen