logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Station Narva 2021 festivalipass

To 5.8.2021 14:00 - La 7.8.2021 23:59
Narva Muuseum
25.90 - 35.90
5.–7. augustil toimub Narvas taas muusika- ja linnafestival Station Narva. Esmakordselt jõuab Station Narva muusikaprogramm Narva Muuseumi, mis avab  festivali külalistele uksed üle kogu maja ka öisteks avastusteks.
 
Tänavu neljandat korda toimuva festivali muusikaprogrammi südameks on Narva Muuseum koos ajaloolise Narva Hermanni Linnusega. Muuseumi alale seatakse sisse neli lava: pealava Põhjaõuel, kust avaneb linna parim vaade Euroopa Liidu idapiirile, ning kolm siselava juba alates Liivi Ordu aegadest linna külalisi võõrustanud linnuse Refectoriumi, Reconditoriumi ja Dormitooriumi saalides. Sisehoovist koos kohvikute, baaride ja tänavatoiduga saab festivali keskne kohtumispaik.
 
Lisaks muusikaelamustele pakuvad festival ja Narva Muuseum haruldast võimalust kogeda öist muuseumiatmosfääri. Ajal, mil muuseumi uksed on tavakülastajatele suletud, saavad festivali külalised  kogeda uut interaktiivset püsiekspositsiooni hiljuti restaureeritud 700-aastases konvendihoones. Öised seiklejad pääsevad ka müüriharjal kulgevale galeriile, kust avanevad vaated Narva linnale ja piiritagusele Ivangorodile.
 
Station Narva saab alguse neljapäeval, 5. augustil BAZAR aruteludega päevakajalistel kohalikel teemadel, näitustega Narva kunstiresidentuuris ja linna vaatamisväärsuste tuuridega. Reede, 6. augusti päeval toimub Linda 2 keskuse loomeinkubaatoris OBJEKT ettevõtluspäev, kus võetakse luubi alla nii Kreenholmi kultuurikvartali tulevik kui ka kultuuriürituste majanduslik potentsiaal  õiglase ülemineku kontekstis. 6. ja 7. augusti  päeval toimuvad daatšade tuur, narvapärane hommikusöök VitaTiimi keskuses ning tasuta päevased kontserdid üle linna.
 
6. ja 7. augusti õhtul ja ööl ulatub muusikaprogramm lisaks Narva Muuseumile jõeäärsesse Ro-Ro kultuuriklubisse. Festivalil esinevad nii rahvusvahelised artistid, üle Eesti tuntud tegijad kui ka Ida-Viru parimad muusikud. Esinejad ja ajakava avalikustatakse juuni ja juuli jooksul. 
 
Station Narva 2021 festivalipassid on müügil Piletilevi veebikeskkonnas ja müügipunktides üle Eesti. Esimesed 100 piletit on müügil soodushinnaga 25 eurot, järgmised hinnaga 35 eurot.
 
Festivalipass tagab sissepääsu 6.–7. augustil Narva Muuseumis ja Ro-Ro klubis toimuvale muusikafestivalile ja 6. augustil OBJEKTis toimuvale ettevõtluspäevale. Lisainfo: https://stationnarva.ee/programm/#tickets
 
Station Narva festivali korraldaja on ettevõte Shiftworks koostöös Narva tiimiga. Koostööpartnerid: Narva Muuseum, Art Club Ro-Ro, loomeinkubaator OBJEKT, avalike arutelude päev BAZAR, Narva kunstiresidentuur, VitaTiim, Damn.Loud.
 
Festivali toetavad Narva Linn, Kultuuriministeerium ja Integratsiooni Sihtasutus.

Festivali korraldatakse vastavalt avalikele üritustele kehtivatele reeglitele, mis aitavad vältida koroonaviiruse levitamist või sellesse nakatumist.

Tapahtuman verkkosivu: http://www.stationnarva.ee

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Station Narva 2021 festivalipass To 5.8.2021 14:00 Narva Muuseum 25.90 - 35.90
Hintatiedot
Esimesed 100 piletit on müügil soodushinnaga 25 eurot, järgmised hinnaga 35 eurot.
Tapahtumapaikka
Narva Muuseum
Peterburi maantee 2 Narva Viro
Tapahtuman järjestäjä
Shiftworks OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee
Reg No: 10844006
Samalta järjestäjältä
Osta lippu TMW 2021 Festivalipass TMW 2021 Festivalipass - Tallinna linn, Viro 55.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Efterklang (DK) live Efterklang (DK) live Kino Sõprus, Tallinn, Viro 39.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Laibach (SLO): Love Is Still Alive 2022 Laibach (SLO): Love Is Still Alive 2022 Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Viro 25.90 - 40.90
What's happening near you? Look at the map and find out!