Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Dorian Gray portree / Портрет Дориана Грея

Ti 3.11.2020 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
25.50 - 64.50
Parter.lv soovib tutvustada veel ühte selle teatri etendust - täiskasvanutele mõeldud julma muinasjuttu, „Dorian Gray portreed“.
 
Oscar Wilde’ile menu toonud romaan-allegooria, romaan-sümbol, romaan-müüt võis selle teatri laval kaotada mõningad estetismi ja euroopaliku modernismi jooned, kuid samas omandas ka midagi uut ja vastupidiselt Wilde'i arvamusele, et kunst on pigem kate kui peegel, sai just nimelt tegelaskujude omadusi peegeldavaks peegliks. See on lugu igavesest võitlusest hea ja kurja vahel.
 
Oleg Leušin, lavastaja ja teatri kunstiline juht, räägib noore võrgutaja enesehävitusliku loo oma vaatevinklist, tuues süžeesse kaks uut tegelast – Valge ja Musta. Kihlveo sõlminud duett on Doriani elus lahutamatuks kaaslaseks. Valge ja Musta võitlus on Oleg Leušini lavastuses viidud ohtliku teravuseni. Seni kuni headus loodab tegelase õige valiku peale, kurjus tegutseb. Lõpus valib just Must inimeste poole ja teeb ettepaneku anda neile võimalus, kuid ainult selleks, et uuesti kihlvedu sõlmida. „Alustame kõik otsast peale, mina aga aitan sind. Kas veame kihla?“
 
Ja nagu Teatrile Na Yugo-Zapade omane, saavad etenduses kandva rolli valgus, heli ja koreograafia. Kirgede torm ja muusikaline pingestatus, plastiline liikumine, proosa ülitäpne kajastumine tantsus kisuvad vaataja Oscar Wilde’I keerulisse maailma kaasa.
 
Oleme veendunud, et etendus “Dorian Gray portree” saab üheks teie lemmikuks teiste Teatri Na Yugo-Zapade lemmiketenduste seas.
 
Sündmuse koduleht: http://www.parter.lv
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Dorian Gray portree / Портрет Дориана Грея Ti 3.11.2020 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 25.50 - 64.50
Hintatiedot
Pileti hinnad vahemikus 25€ kuni 64€ (sõltuvalt istekohast).
 
Vanusepiirang 18+
 
Kestus 3 h.
Vaheaeg 20 min.
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
PARTER.LV SIA
Brīvības gatvē 214M2-103 Riia LV-1039 Riia
info@parter.lv
Reg No: 60629269
Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Peruutettu ''Dorian Gray portree'' PeruutettuPeruutettu''Dorian Gray portree'' Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu ''Päikese liin'' J.Peresild, A.Burkovski / ''Солнечная линия'' Ю.Пересильд, А.Бурковский ''Päikese liin'' J.Peresild, A.Burkovski / ''Солнечная линия'' Ю.Пересильд, А.Бурковский Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Viro 16.40 - 66.40
What's happening near you? Look at the map and find out!