Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Kirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes''

Ke 15.4.2020 19:00 - To 7.5.2020 21:00
20.50
Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot
Hea klient!
 
Chicagos toimuva Kirsti Timmeri ja Jesper Parve kohtumisõhtu „Suhtes“, mis pidi toimuma 18.märtsil ja 15.aprillil on tõstetud kokku üheks ürituseks, mis toimub 7.mail algusega 19:00 Chicago 1933-s.
 
Piletid kehtivad uuel kuupäeval.
Juhul kui teil ei ole võimalus uuel kuupäeval tulla, saate piletid tagastada kirjutades tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber.

Tavapileti omanikel palume kirjutada tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber

 
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!
 
 
Kirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes'' uues Chicago 1933-s.
 
Kõik suhted on erinevad, kuid samas on neis kõigis midagi tuttavat ning äratundmisrõõm on tuttav rõõm… või siis ei ole.
 
Vestlusõhtul “Suhtes” räägivad Jesper Parve ja Kirsti Timmer oma elust ja uskumustest. Oma raadiosaate telgitagustest ja sellest, kuidas kaks nii erinevat inimest suudavad üleüldse koostööd teha. Lisaks ka suhetest raha, maagia, töö ja vastassugupoolega. Kohtumisõhtule oodatakse nii mehi kui naisi, naermist ja punastamist jagub kõigile. Ootame ka suurt kuulajate osavõttu, sest kõik küsimused on lubatud ja kõik arvamused on omamoodi arvamused.
 
Kohtumisõhtul Chicago 1933-s on kõikidel külalistel lisaks meeleolukale kuulamisele võimalus tellida endale meelepäraseid sööke ja jooke baar-restorani menüüst. Kohtumisõhtule on külalised oodatud juba kella 18:00st, et tagada sujuv teenindus. Õhkkond on vaba ja vahetu, mis teeb kohtumisõhtust mõnusa elamuse.
 
Laudu broneerime ainult meili teel info@chicago. Laua broneerimiseks tuleb saata Piletilevist ostetud piletite numbrid.

 

Tapahtumat
Tapahtumia ei löytynyt
Refund Kirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes'' (uus kuupäev 7.05) RefundRefundKirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes'' (uus kuupäev 7.05) Klubi Chicago 1933, Tallinn, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Kirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes'' (18.03 ja 15.04 asendus) Kirsti Timmeri & Jesper Parve kohtumisõhtu ''Suhtes'' (18.03 ja 15.04 asendus) Klubi Chicago 1933, Tallinn, Viro 20.50
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Lataa uudelleen