Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Imeline jõulupuu - 5 / Волшебная Ёлка - 5 / VENE KEELES

To 26.12.2019 13:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
16.40 - 37.40
Etendus on vene keeles!

Tähelepanu! Uus jõuluetendus "Imeline jõulupuu 5" Alexela Kontserdimajas!
Kas te olete näinud, kuidas kasvab jõulupuu? Kui mitte, siis saate seda näha jõuluajal - imede ajal.
25. detsembril etendub pidulikus ja ilusas Alexela Kontserdimaja saalis nii lastele kui täiskasvanutele tore muinasjutt "Imeline jõulupuu-5".

Moskva teater "Tšudaki" esitab külalisetenduste raames Balti riikides ja Saksamaal uhiuue fantastilise muinasjutulise jõulushow koos üllatuste, seikluste ja jõuluvanaga.

Etenduse loojaks on tuntud Moskva režissöör ja produtsent Leonid Zaslonko.

Jõuluaeg on imedeaeg, mil muinasjututegelased ärkavad ellu. Jõuluvana ja Lumivalgeke teevad lastele kingitusi. Etendus sobib igas vanuses lastele ja täiskasvanutelegi teeb rõõmu sukeldumine muinasjutulisse ning lummavasse jõuluatmosfääri.

Teater "Tšudaki" loodi aastal 1987 ning on spetsialiseerunud show-programmidele - silmapaistvad, värvikirevad, interaktiivsed kontsertnumbrid, mis on seotud ühtseks teemaks.

Etenduse põhieesmärk on luua publikule suurepärane tuju. Eelmisel aastal tõi teater Lätti ja Eestisse värvikireva suurte nukkude-etenduse "Aastaajad" ning sai palju positiivset tagasisidet. Suur edu saatis ka jõulumuinasjuttu "Imeline jõulupuu 1". Kõik kostüümid, nukud, dekoratsioonid, mida teatrikülastaja laval näeb, on teatri eksklusiivne töö, mis on loodud näitlejate ja kunstnike endi poolt.

Teater annab palju välisetendusi ja on külastanud paljusid riike maailmas: USA-d, Araabia maid, Türgit, Suurbritanniat, Omaani ja Katari, Valgevenet, Serbiat, Kasahstani, Eestit ja veel paljusid teisi.

2015. a detsembris andis teater oma uusaasta etendusega "Piraatide aarete saladus" terve kuu jooksul külalisetendusi Saksamaal, Slovakkias ja Austrias.
2017. aasta aprillis esines teater Genfis ja Luganos Šveitsis. Igal pool on saadud vaid positiivset tagasisidet, mis on näitlejate jaoks väga tähtis.

25. detsembri jõuluprogrammis esinevad lõbusad klounid, piraadid, ebaharilikud suured nukud karkudel, tantsivad muusikainstrumendid. Samuti näete palju huvitavaid loomi nagu ahv, jõehobu, tiiger, jaanalinnud, pelikan, elevandid, nahkhiired-vampiirid, 8-meetriline madu ja isegi lendav kummitus!

Teater kasutab unikaalseid kostüüme, mis on tehtud oma erilise tehnoloogiaga. Lisaks kõigele oivalised dekoratsioonid, muusika, tantsud - kõik see muudab teie teatriskäigu unustamatuks ja teisiti ei saagi olla, sest varsti on jõulud ja uus aasta. Tulge aegsasti, sest pool tundi enne etenduse algust mängivad kontserdimaja fuajees lastega teatri näitlejad, jõuluvana aga ootab luuletusi, mida lapsed on pühadeks ette valmistanud.

Kohtumiseni 25. detsembril võluvas ja muinasjutulises Alexela Kontserdimaja saalis.
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Imeline jõulupuu - 5 / Волшебная Ёлка - 5 / VENE KEELES To 26.12.2019 13:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 16.40 - 37.40
Hintatiedot
AJAKAVA
12:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud.
13:00 Algab üritus. Vaheaeg 30 minutit! Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
14:35 Orienteeruv lõpp

ÜRITUSTE LISAINFO
• Lastele vanuses kuni 3 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
• Etendus on vene keeles
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolikohtade tellimiseks helistada 6659534 või kirjutada info@piletilevi.ee
  Ratastoolikohad asuvad I rõdul viimase rea taga, kui rõdu ei avata paigutatakse ratastoolikohad parterisse
  Sissepääs ratastooliga: Solaris Keskuse 1 korruselt Artis Kino lifti kõrval olevast uksest või liftiga parklakorruselt

NB!
Järgmised rõdu kohad on piiratud nähtavusega:
1.rõdu, rida 1, kohad 1-59
1.rõdu, rida 2, kohad 1-11 ja 47-57
2.rõdu, rida 1, kohad 1-72
Nähtavust segab piire, mis on paigaldatud rõdu servale ohutuse tagamiseks.

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Tapahtumapaikka
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Viro
Tapahtuman järjestäjä
JK Entertainment OÜ
Rävala pst 8 Tallinn 10143 Harjumaa
info@skazka.ee
Reg No: 14119130
Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Osta lippu Jõuluvana päästab uue aasta - 2 / Дед Мороз спасает Новый год - 2 / VENE KEELES Jõuluvana päästab uue aasta - 2 / Дед Мороз спасает Новый год - 2 / VENE KEELES Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Viro 16.40 - 37.40
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Imeline jõulupuu - 5 / Волшебная Ёлка - 5 / VENE KEELES Imeline jõulupuu - 5 / Волшебная Ёлка - 5 / VENE KEELES Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Viro 16.40 - 37.40
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Tallinna Tondiraba Huvikooli jõulukontsert Tallinna Tondiraba Huvikooli jõulukontsert Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Viro 6.40
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Lastemuusikal ''12 kuud'' / Cказочный мюзикл ''12 месяцев'' / VENE KEELES Lastemuusikal ''12 kuud'' / Cказочный мюзикл ''12 месяцев'' / VENE KEELES Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Viro 19.40 - 37.40
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Lastemuusikal ''12 kuud'' / Cказочный мюзикл ''12 месяцев'' / VENE KEELES Lastemuusikal ''12 kuud'' / Cказочный мюзикл ''12 месяцев'' / VENE KEELES Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Viro 16.40 - 37.40
What's happening near you? Look at the map and find out!