Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Komöödia ''Otsin meest. Kiire!'' / Комедия ''Срочно выйду замуж''

Pe 5.4.2019 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
8.00 - 30.50
Etendus „Otsin meest. Kiire!“

Komöödia, 16+

Näitlejad:
Nelli Uvarova
Dmitri Miller
Ljubov Rudenko
Olga Turajeva
Aleksei Maslov

Tutvustame teile uut etendust „Otsin meest. Kiire!“. See on V. Veberi tõlgitud Sam Bobriku jutustuse ainetel teravmeelne komöödia, mis on toodud lavale visualiseeritud kujul. Süžee keskmes on sõltumatu noor naine Janet Hastings. Ta elab suurlinnas, on pühendunud oma karjäärile jättes eraelu tahaplaanile. Selle päevani, mil tema korteri ukse taha ilmub tundmatu mees. Ja nimelt, ekstravagantse tädi Marta kuller, kes toimetab Janetile teadvusetus olekus meesterahva… Milliseks kujuneb meeleheitlik katse veendunud vanatüdruk mehele panna? Kas see on tädi Marta strateegia või saatuse tahe? Milleks on armastus võimeline? Vastused nendele küsimustele antakse meie uues etenduses.

Etenduses on säravad tantsunumbrid, väljendusrikkad dekoratsioonid aga on esitatud maalikunstniku Henri Rousseau stiilis. Rääkides näitekirjanikust ja stsenaristist Sam Bobrikust ei pruugi paljud teada, kes see on. Kuid piisab mainimisest, et just tema kirjutas stsenaariumi sellisele kuulsale animatsioonifilmile nagu „The Flintstones“ kui kaob igasugune kahtlus, et selle autori näidendid väärivad kodumaiste teatrihuviliste tähelepanu. Selle väite tõestuseks on ameerika näitekirjaniku paljud väärikad auhinnad, nende hulgas ka kolm Ameerika Kirjanike Gildi auhinda. Ka selline Sam Bobriku näidendil põhinev etendus nagu „Kunagi pole hilja“ on Satiiriteatri mängukavas alates 2016. aasta novembrist.

Etendus „Otsin meest. Kiire!“ on Valeri Sarkissovi järjekordne lavastajatöö. Ta on hästi tuntud vene teatrihuviliste seas, kusjuures mitte ainult pealinnas vaid ka Sankt-Peterburis, Nižni Novgorodis ja teistes linnades. Selle lavastaja etendustele on kutsutud Majakovski Teatri, Taganka Teatri ja teiste teatrite vaatajaid.

Etendus „Otsin meest. Kiire!“ on suurepärane võimalus lõbusalt õhtut veeta.

Vanusepiirang 16+
Üritus on vene keeles
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Komöödia ''Otsin meest. Kiire!'' / Комедия ''Срочно выйду замуж'' Pe 5.4.2019 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 8.00 - 30.50
Hintatiedot
KAMPAANIA: perioodil 14.03-05.04 kõik piletid -25% soodsamad (hinnad süsteemis on juba soodustusega)
 
Piletihinnad vahemikus 10 € kuni 40 € (vastavalt istekohale).

Ürituse kestus 2 tundi ja 20 minutit, ühe vaheajaga
Pildistamine/filmimine keelatud

I rõdu 2. rea kohad 1-8 ning 31-38 on piiratud nähtavusega!

Loožis eksisteerib ka esimene rida, aga selle kohad ei ole müügis. Piletilevis müügisolevate looži kohtade numeratsioon algab 2. reast.
Vanusepiirang 16+
Üritus on vene keeles
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
PARTER.LV SIA
Brīvības gatvē 214M2-103 Riia LV-1039 Riia
info@parter.lv