Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Ponomarenko vennad / Братья Пономаренко

Pe 1.11.2019 19:00 - Su 3.11.2019 23:59
Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot
Üritus toimub vene keeles
 

Vendade Ponomarenko kontserdid on alati täis teravat ja särtsakat huumorit, mis ei ole labane ja vulgaarne, vaid kerge, intelligentne ja  heatahtlik.  Nende duett ei ole lihtsalt paroodiate täht, vaid  see on kahekordne täht!

Vennad-kaksikud Ponomarenko  ei ole mitte ainult loomingulised artistid, vaid ka tõelised professionaalid. Valeri Ponomarenko on draamanäitleja ja Aleksandr Ponomarenko – professionaalne interpreet. Humoristide karjäär sai alguse Jevgeni Petrosjani huumorisaates „Kõver peegel”. Seejärel  jätkasid artistid telesaate „Hommikupost” juhtimisega.

Artistid on pidevalt loomingulises otsingus.  Esinemine laval on nende jaoks hingeseisund, mis teeb nad õnnelikuks.  Iga nende kontsert on  kordumatu  ja nad  kasutavad selleks kogu oma fantaasiat ja leidlikkust, sest improvisatsioonita muutub huumor ilmetuks.  Valeri ja Aleksandr teevad kõik selleks, et nende kontsert jääks vaatajatele kauaks meelde!

Vendade Ponomarenko kutsumus on kinkida inimestele rõõmu, tõsta nende tuju, panna nad kogu hingest naerma. Ja selles on nad tõelised meistrid! Nad ei peatu kunagi oma saavutustel, vaid pidevalt lihvivad oma etteasteid ja loovad uusi nalju ja paroodiaid. Nende kontserditel valitseb alati ääretu huumori ja rõõmu õhkkond.  

Tulge kontserdile ja saage osa hea tuju laengust!

Tapahtumat
Tapahtumia ei löytynyt
Refund Ponomarenko vennad / Братья Пономаренко RefundRefundPonomarenko vennad / Братья Пономаренко Rahvusraamatukogu, Tallinn, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!
Refund Ponomarenko vennad / Братья Пономаренко RefundRefundPonomarenko vennad / Братья Пономаренко Eesti Rahva Muuseum, Tartu, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Lataa uudelleen