Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках

To 26.12.2019 17:00 - Pe 27.12.2019 14:10
10.50 - 20.50
Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot

Teater "Punane Vares"

Põnev jõululugu kapriissest printsessist, kes nõudis külmal detsembripäeval lumikellukesi, ahnest emast, kes saatis oma kasutütre metsa, et lillede eest kulda saada ja kaheteistkümnest kuust, kes vaest tüdrukut aitasid. See muinasjutt on seotud uue aasta pühadega, sest on täis tarkust, maagiat, õilsust, aga ka pettust.

Imeline muusika, säravad ja kaasaegsed multimeedialahendused, põnev atmosfäär ja loomulikult andekas näitlejatöö.

Etendus on huvitav nii laste kui ka täiskasvanute jaoks.

Paljud kirjanikud ja näitekirjanikud on võtnud selle hämmastava loo aluseks ning luues sellest oma versioone. Üks kuulsamaid on S. Ya. Marshaki samaaineline teos. Stsenarist Mila Nevyadomskaya lõi oma versiooni kuulsast Euroopa muinasjutust ja helilooja Dmitri Gusev kirjutas sellele meeldejääva ja hämmastava muusika.

Muusikalis "Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest" luuakse pidulik õhkkond ja uusaastameeleolu nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Enne etenduse algust toimub lastele mõeldud interaktiivne jõulukava.

Tapahtuman verkkosivu: https://www.studio-illusion.com/

Tapahtumat
Tapahtumia ei löytynyt
Osta lippu Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Kultuurimaja Rugodiv, Narva, Viro 10.50 - 20.50
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Kohtla-Järve Kultuurikeskus, Viro 14.50 - 20.50
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Lataa uudelleen