logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Siilimuinasjutt / Skazki dlja ezika / Сказки для ежика

Pe 19.11.2021 11:00
Vene Teater, Väike saal
8.90
NB! Vene Teatri etenduste külastamisel tuleb esitada COVID- sertifikaat või negatiivne test.
 
Lastelavastus, muinasjutt

Sergei Kozlov
Lavastaja: Ljudmila Manonina (Moskva)
Kunstnik: Anna Marcus (Moskva)

Etendus on vene keeles
Soovitatav vanusele 3+
Etenduse kestus: 50 min

Luuletaja ja muinasjutuvestja Sergei Kozlov on laste ja ka täiskasvanute poolt armastatud siililugude autor („Siil udus", „Siil ja meri" jne.), samuti pärinevad tema sulest lood Lõvipojast ja Kilpkonnast. Oma muinasjuttudes lõi kirjanik terve maailma – metsa, kus iga loomake elab oma kodus, hangib toitu ja teeb puid, kütab ahju, vaatab koldel leegitsevat tuld, kuulab vihmasabinat ja tuulemühinat. Metsas vahelduvad aastaajad aeglaselt ja imeliselt. Alles oli mets üleni lumega kaetud, kui juba paistavad mustavate puulatvade vahelt hõbedased haavad ja kuldsed vahtrad...

Lavastuse loojad tahavad teatrivahenditega - näitlejate mäng, muusika, valgus, värvid, lavakujundus ja kostüümid – luua sellise imepärase maailma, kus inimene saab tunda, et ta on tõeliselt õnnelik, seda kasvõi üheks tunniks, maailma, kuhu inimene tahaks veelkord tagasi tulla. Lavastus on mõeldud eelkooliealistele lastele ja nooremale koolieale, aga ka nende emadele, isadele, vanaemadele ja vanaisadele.

Osatäitjad:


Meediakajastus: А. Беличко-Попович - Назад в детство
 

Anname teada, et 19. augustist Vene Teater alustab vaktsineerimistõendite kontrollimist.

29. juulil teatas Vabariigi Valitsus, et langetab 9. augustist nakkusohutuse kontrollita üritustel osalejate piirarvu 50 osalejani (täpsem info: kriis.ee). Kuna Vene Teatri saalid mahutavad rohkem inimesi, alustab Vene Teater samuti oma publiku nakkusohutuse kontrollimist.

Alates 19. augustist, kui avame hooaja, pääsevad saali ainult COVIDi vastu vaktsineeritud ja/või läbipõdenud või viimase 72 tunni jooksul negatiivse PCR testi teinud inimesed, kes esitavad uksel vastava tõendi (täpsem info: kriis.ee).

Kohapeal kiirtestimise võimekust Vene Teatril ei ole, mistõttu tuleb vaktsineerimata või COVIDit läbipõdemata inimestel teatrisse tulemiseks sooritada test omal käel. Hetkel sobib selleks vaid PCR test, mitte antigeeni kiirtest, kuna viimase kohta ei genereerita digitaalseid tõendeid.

Palume etendusteks aegsasti kohal olla, sest kontrollimine võtab aega, uksed ja kohviku avame tund aega enne etenduse algust. Juhul kui uutel tingimustel pole võimalik teatrikülastust ette võtta, ostetakse piletid tagasi kui 31. augustini. Hiljem pileteid tagasi ei osteta.

Piletite tagasiostmiseks palume saata piletite ID-number, kliendi kontonumber ja isikukood Vene Teatri e-posti aadressile kassa@veneteater.ee. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga tagasiost@piletilevi.ee. Pileteid saab tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K ja Viru Keskus.

Vene Teater tänab oma publikut mõistva suhtumise eest!

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Siilimuinasjutt / Skazki dlja ezika / Сказки для ежика Pe 19.11.2021 11:00 Vene Teater, Väike saal 8.90
Hintatiedot

Lastele
Väike saal
Soovitatav vanusele 3+
Etenduse kestus 1 tund

Etendus on vene keeles

Lastelavastus, mäng-muinasjutt

PILETIHIND: 8 €

Beebi pletid (0- 2.a.): 2€

SOODUSTUSED:

• Vene Teatri hooajakaardi omanikele kehtib soodustus 20% kuni 4 pileti ostul. (Müümiseks sisestada väljale Kaardi kood/lühend aknasse  ja vajutada nuppu “Kontrolli“)

• Partnerkaardi omanikele kehtib soodustus 15% kuni 2 pileti ostul. (Müümiseks sisestada väljale kood-"partnerkaart" /lühend aknasse  ja vajutada nuppu “Kontrolli“)
• Puuetega inimesele koos saatjaga soodustus 50%. Broneeringuid teeb vaid Vene Teatri kassas
(tel. 6114911 või kassa@veneteater.ee)

Tapahtumapaikka
Vene Teater, Tallinn
Vabaduse Väljak 5 Tallinn Põhja-Eesti Viro
Tapahtuman järjestäjä
Vene Teater SA
Vabaduse väljak 5 Harjumaa
+3726114962
kassa@veneteater.ee
Reg No: 90008666
Muut päivät Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Ennakkomyynti on päättynyt Siilimuinasjutt / Skazki dlja ezika / Сказки для ежика Siilimuinasjutt / Skazki dlja ezika / Сказки для ежика Vene Teater, Väike saal, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loppuunmyyty Siilimuinasjutt / Skazki dlja ezika / Сказки для ежика LoppuunmyytyLoppuunmyytySiilimuinasjutt / Skazki dlja ezika / Сказки для ежика Vene Teater, Väike saal, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!