Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

John Cleese - Last Time To See Me Before I Die

Ma 25.5.2020 19:00 - Ti 26.5.2020 21:00
36.40 - 60.40
Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot

“Viimane võimalus mind näha enne mu surma”

John Cleese on üle maailma tuntud tänu enda mustale Briti huumorimeelele. Mistõttu tema viimase tuuri nimi “Viimane võimalus mind näha enne mu surma” poleks pidanud olema üllatus kellegi jaoks. Sellest hoolimata on tuur kestnud juba üle viie aasta, mis pakub lohutust meile kõigile, sest siis pole tal veel kindlasti põhjust alla anda.

Ta on lisaks tuntud kui kõige kauem elanud Monty Pythoni filmi osaline ja mainimata ei saa jätta ka tema osa telesarjas “Fawlty Towers”.
Ega ilma põhjuseta ei pea paljud teda modernse komöödia ristiisaks.
Nüüdseks on ta juba 80 aastat vana ja kuigi ta plaanib peale tuuri pensionile jääda, on ta teravam kui kunagi varem, nii huumorimeele kui ka sotsiaalse kriitika poolest. Must huumor ei saa olla täielik, kui piirdutakse ainult sõprade ja perekonnaga ning seekord on tal siht selge.

Viimane Euroopa tuur müüs välja hetkega ja sai hiilgavaid arvustusi kriitikutelt ning nüüd on Euroopa Cleese'i ja Monty Pythoni fännidel võimalus teda lõpuks näha viimast korda (jälle).

Ilma liigse kisata lõpeb show piduliku ning väga tavatu matusekõnega iseendale. Võimalik, et see on tõesti viimane kord, kui teda päriselt laval esinemas näha saab. Kuid võttes arvesse tema raudse stamina ning asjaolu, et tema ema vanuseks oli 101 aastat, usume, et see kõne pole veel kindlasti ajakohane.

***************************

John Cleese - "Viimane võimalus mind näha enne mu surma"

18:00 Sissepääs fuajeesse
18:30 Avatakse saaliuksed
19:00 Algus
19:45 Vaheaeg
21:00 Lõpp

Etteaste on kogu ulatuses ingliskeelne

***************************

Tapahtuman verkkosivu: http://www.comedyestonia.com

Tapahtumat
Tapahtumia ei löytynyt
Sold out John Cleese - Last Time To See Me Before I Die LoppuunmyytyLoppuunmyytyJohn Cleese - Last Time To See Me Before I Die Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Viro
What's happening near you? Look at the map and find out!
Osta lippu John Cleese - Last Time To See Me Before I Die John Cleese - Last Time To See Me Before I Die Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Viro 36.40 - 60.40
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Lataa uudelleen