Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

MUNA

To 16.8.2018 19:00
Soonlepa karjamõis, Hiiumaa
MUNA

Autor Andri Luup

Lavastaja Andri Luup
Kunstnik Kaarel Eelma
Helikujundaja Tõnis Leemets
Valguskunstnik Helvin Kaljula
Produtsent Ere Naat

Osades: Jan Uuspõld, Maria Peterson, Helena Lotman(NO99), Risto Vaidla (Kuressaare Linnateater), Helvin Kaljula, Elisabeth Peterson

Etendused 11., 13., 14., 15., 16., 17. augustil kell 19.00 ja 18. augustil 2018 kell 18.00 Hiiumaal Soonlepa karjamõisas.
etendus kestab 1 tund ja 45 minutit ilma vaheajata.

Ühel väikesel saarel on maja, kus elavad tuntud helilooja Miikael, tema abikaasa Iida ja tütar Uuma. Heliloojal on tulemas sünnipäev, kui täiesti ootamatult kaotab ta kõnevõime. Miikael ei suuda enam sõnagi öelda ja ta ei teagi, mida öelda ja kellele. Tundub, et tal on juhtunud midagi tõsist ja ta ei suuda seda sõnastada. Peo eelõhtul tuleb mandrilt sünnipäevale ka vanem tütar Kiira koos kusagilt leitud peigmees Marioga, keda ta soovib tutvustada. Aga isa ei räägi midagi ja kui inimene ei räägi, pole kindel, kas ta kuuleb. Tema naine Iida on suures segaduses, sest ta soovib, et kõik läheks hästi, aga sünnipäev kisub vägisi kiiva. Tumma meest turgutatakse pigem sõnade kui tegudega ja peitu pugenud armastust otsitakse tikutulega taga; ühel inimesel ilmutab see hääbumise märke, teisel tahab sisemine kevad tärgata, aga armastusest lõplikult aru saada on keeruline. Pinget ei leevenda ka Miikaeli vaimukas poolvend Silver, kelle pidevad loomanaljad olukorda palju lahedamaks ei tee. On munadepühade aeg. Muna sümboliseerib midagi, mis on väliselt korras, aga mis sealt välja koorub, see alles selgub.
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka  
MUNA To 16.8.2018 19:00 Soonlepa karjamõis, Hiiumaa
Hintatiedot
Täishind 20.- €, soodushind 15.- €, toetushind 30.-€
Soodustus kehtib õpilastele, üliõilastele ja pensionäridele.
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
Theatrum SA
Vene 14 Tallinn 10123 Harjumaa
6446889
theatrum@theatrum.ee
Samassa paikassa