Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Extreme tsirkus

La 21.4.2018 17:00
Tsirkusetelk (Mustika Keskuse vastas)
13.00

Ohtlikud trikid, lõbusad klounid, paindlikud ja graatsilised võimlejad ning paljud teised, uues ja väga ebatavalises programmis „EXTREME TSIRKUS 2018“.

Mis võib olla parem keset halli argipäeva kui lõbusa ja efektse tsirkuseprogrammi külastamine?

-          Pealtvaatajatele näidatakse juba eesti publiku armastatud etteastet mootorratastel metallpallis. Selline tsirkusekunst on väga populaarne igal pool maailmas. Vaatajate huvi ja põnevus tuleneb riskist, millega artistid kokku puutuvad, sageli isegi igasuguse kindlustuseta!

-          Kloun SERGEI ZAGORSKII, mitmete festivalide laureaat – Pariisis „Homse päeva tsirkus“ (pronks), Roomas (hõbe) ja Monte Carlos (eriauhind). Sergei Zagorskii on osalenud programmides 18-s riigis üle maailma.

-          Teid ei jäta ükskõikseks tantsijate silmapaistev võitlus. Breiktantsijad peavad alati olema suurepärases füüsilises vormis, sest keeruliste akrobaatiliste trikkide, nagu flare, windmill, headspin ja swipe tegemine nõuab erilist vastupidavust.

-          Laste lemmik, tohutu suur kollane transformer, kes paneb imestama isegi täiskasvanud!

-          Samuti on programmis tsirkuseetteasted igale vanusele, 4 kuni 104 aastasteni: klounid, akrobaadid, jalgratturid ja teised, kes on tulnud kokku erinevatest riikidest.

Need kõik on oma ala tõelised meistrid, kes treenivad ja lihvivad oma oskusi igapäevaselt, et tekitada imeline atmosfäär etendustel – tõelised eredad emotsioonid, imetlus ja üllatus.

Tulge tsirkusesse, rõõmustage ja imestage!

NB! Me ei kasuta etendustes metsloomi!

Laajenna näköVähennä näkö
Hintatiedot

Verkkokaupasta ostaessa lisääntyy lipun hinnalle verkkokaupan palvelumaksu 0.50 € / lippua kohtaan


Tapahtumapaikka
liikuv asukoht Viro
Tapahtuman järjestäjä
JK SHOW OÜ
Rävala pst 8 Tallinn 10145 Harjumaa
5522919
Daniil.kzntsv@gmail.com