Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Maitseelamusteõhtu jõelaeval Signild / Kalatoitude valmistamine

To 4.7.2019 18:00
Sisevete Saatkonna kai, kesklinn
45.50

Maitseelamusteõhtud

Ankur hiivata! Ees ootab seiklus jõel! Laevaga reisimisel on ajatu külgetõmme - võtad klaasi head veini, vaatad, kuidas maailm mööda libiseb ja tunnetad tuult oma juustes… Laevaga sõitmine on võimalus vaadelda ka loodust teise nurga alt ning lõõgastuda. Tähtis ei ole sihtkoht, vaid teel olemine.

Laevaga reisimisel on romantiline hõng viies tagasi aegadesse kui rännumehed uusi maid avastasid. Tuhat aastat tagasi seilasid ka siinsetel jõgedel viikingid oma kaubalastide ja aaretega, hiljem liiklesid siin lodjad, rääkimata kõigist kalamehepaatidest ja lõbusõidulaevadest, mis siinsetele vetele oma eripärase aura on andnud.

Viimastel aastatel on kruiiside maailma tõeliseks edulooks olnud jõelaevakruiisid, iga aasta tuleb juurde tohutul hulgal uusi laevu ja marsruute. Väikelaevasõidud pakuvad ehtsaid kogemusi sihtkohtades, kuhu tihti pääsebki ainult paadiga. Siin Tartus ootab teid jõelaev Signild, et pakkuda unustamatuid elamusi Eesti pikimal jõel Emajõel, Võrtsjärvel ja Peipsil ning Piirissaarel.

Suvehooaja neljapäevad toovad kaasa põnevad toidu- või jooginaudingutega seotud teemaõhtud jõelaeval Signild!

Ajakava:

6. juuni - grillimiskoolitus Spargli kokaga

20. juuni - õllede koolitus ja degusteerimine

4. juuli - kalatoitude valmistamine

25. juuli - veinikoolitus Veini ja Vine sommeljeega

8. august - toidunaudingute õhtu

22. august - džinni koolitus ja degusteerimine

Täpsema info iga ürituse kohta leiad meie kodulehelt www.estriver.ee/uritused. Ajakava täieneb jooksvalt!

Laev väljub Kaarsilla kõrvalt Sisevete Saatkonna kailt.

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Maitseelamusteõhtu jõelaeval Signild / Kalatoitude valmistamine To 4.7.2019 18:00 Sisevete Saatkonna kai, kesklinn 45.50
Hintatiedot
Pilet 45€
 
Kestus 3h
Tapahtumapaikka
Sisevete Saatkond
Vabaduse pst.5, Tartu Tartu Viro
Tapahtuman järjestäjä
Estriver OÜ
Kastani 80-4 Tartu Tartumaa
53401033
info@estriver.ee
Reg No: 14587003
Muut päivät Samalta järjestäjältä Samassa paikassa
Osta lippu Maitseelamusteõhtu jõelaeval Signild / Veinikoolitus Veini ja Vine sommeljeega Maitseelamusteõhtu jõelaeval Signild / Veinikoolitus Veini ja Vine sommeljeega Sisevete Saatkonna kai, kesklinn, Viro 45.50
Säästä luontoa ja valitse TaskuSebra! TaskuSebran kanssa ovat kaikkien tapahtumien liput ainan Sinun puhelimessa. Lue lisää täältä!
Osta lippu Maitseelamusteõhtu jõelaeval Signild / Toidunaudingute õhtu Maitseelamusteõhtu jõelaeval Signild / Toidunaudingute õhtu Sisevete Saatkonna kai, kesklinn, Viro 45.50
Säästä luontoa ja valitse TaskuSebra! TaskuSebran kanssa ovat kaikkien tapahtumien liput ainan Sinun puhelimessa. Lue lisää täältä!
Osta lippu Maitseelamusteõhtu jõelaeval Signild / Džinni koolitus ja degusteerimine Maitseelamusteõhtu jõelaeval Signild / Džinni koolitus ja degusteerimine Sisevete Saatkonna kai, kesklinn, Viro 45.50
Säästä luontoa ja valitse TaskuSebra! TaskuSebran kanssa ovat kaikkien tapahtumien liput ainan Sinun puhelimessa. Lue lisää täältä!