logo
Valitse aikaväli
Etsi kartalta
Menu

Turundus väikeettevõtjale

Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot

Turundus väikeettevõtjale

Hea ettevõtja ja huviline. Ära lase suvel niisama mööda libiseda, vaid kasuta võimalust ja terita oma teadmisi uuele tasemele enne järgmist ärihooaega. Turundus on iga ettevõtja jaoks hädavajalik toiming ja kaasaegsed teadmised aitavad ära hoida ebaõnnestumist turul. Ettevõtte turundus kujundab kliendile suunatud väärtuspakkumise.

Ärimentorid.ee vahetas lipsu päikeseprillide vastu ja pakub esmakordselt suvekooli raames hinnatud turunduse koolitust otse suve südames. Koolitus ei piirdu ainult terminitele ja lihtsatele põhitõdedele, vaid selgitab lahti turunduse olulisuse kogu väärtusahelas ja praktiliste näidete abil avab turunduse rakendusliku mõju ettevõtte ja toodete elukaares.

Koolitus on suunatud väikeettevõtjatele, väiksematele ettevõtetele, turundushuvilistele, FIE-le ja organisatsioonide juhtidele. Koolituse maht on 8 ah. Kohtade arv on piiratud 20 osalejale, et kõik saaks võimaluse oma ettevõtte kohta praktilist abi. Ainult täielikult makstud broneering tagab koha. Kohad täituvad laekumiste järjekorras.

Ärimentorid.ee on Eesti ettevõtluse valdkonnas edukate ja edumeelsete juhendajate ja mentorite ettevõtlus, mis osutab konsultatsioone, koolitusi ja mentorprogramme ärivaldkonnas. Loe lisa ja broneeri aeg konsultatsioonile: ärimentorid.ee.

Tapahtumat

Tapahtumia ei löytynyt
Loading...
Lataa uudelleen
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen