Jazzliit ja Philly Joe's LIVE | reginamadness (EST/SWE/FIN)

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE | reginamadness (EST/SWE/FIN)

П 28.11.2025 • 20:00 - 22:00Vabaduse väljak 10, Tallinn, Harjumaa
Другие события из серии (7)
28.11 Jazzliit ja Philly Joe’s LIVE | reginamadness (EST/SWE/FIN)
 
Regina Mänd – 5-keelne viiul, vokaal
Antti Lähdesmäki – klaver, vokaal
Anton Andersson – löökpillid, vokaal
 
Unenäoliselt fusionlik ja toorelt tantsuline reginamandness on mitmekülgse viiuldaja Regina Männi autoriloominguline projekt, mis tegeleb „kodu" ja kuuluvustunde mõtestamisega muusika kaudu ning otsib teed tänapäevase, isikliku pärimusmuusika loomiseni. Aastaid välismaal elanud ja õppinud Regina loomingus põimuvad Eesti pärimusmuusika kõlad võõrsil kogetu ja südamelähedaseks saanud mõjutustega. Nii sünnib kaleidoskoopiline tervik, mis tänu rahvusvahelisele koosseisule – Anton Andersson (trummid, Rootsi) ja Antti Lähdesmäki (klaver, Soome) – saab jazzilikult improvisatsioonilise ja mitmekihilise vormi. Fookuses on tantsuline groove, avarus, spontaansus, kontrastid ja lugude jutustamine. Debüütalbum „Smultronstället" ilmus 2024. aasta novembris nii digitaalselt kui ka vinüülil.
 
Kontserdil esitab reginamandness materjali debüütalbumilt ning tutvustab ka uut, seni avaldamata loomingut. Žanriliselt paikneb trio muusika folk-fusioni, improvisatsioonilise muusika ja jazzi piirialadel.
 
• Regina Mänd on 28-aastane viiuldaja, kelle peamine tegevusvaldkond on pärimusmuusika. Ta lõpetas maailmamuusika bakalaureuseõpingud Göteborgi Teatri- ja Muusikaakadeemias 2022. aastal ning tegutseb mitmetes koosseisudes, sealhulgas reginamandness, Duo Mänd/Krüsban ja LØYLY Orchestra. Tema autoriprojekt reginamandness avaldas 2024. aasta lõpus debüütalbumi „Smultronstället". Duo Mänd/Krüsban koosseisus on ta välja andnud kaks albumit: „Idameri–Läänemeri" (2023) ja „Ai-tit tui-tui". Hetkel elab Regina Tartus, kus ta töötab Heino Elleri Muusikakoolis pärimusmuusika osakonna juhataja ja viiuliõpetajana. Samuti on ta 2025. aasta laulu- ja tantsupeo rahvamuusikapeo viiulite liigi juht.
• Anton Andersson on Rootsi trummar ja perkussionist, kes tegutseb ansamblites Vanilla Cowboy ja Carnation Blue. Ta on õppinud jazzmuusikat Wik, Birka ja Framnäsi rahvaülikoolides ning lõpetas 2024. aastal maailmamuusika eriala Göteborgi Teatri- ja Muusikaakadeemias.
• Antti Lähdesmäki on Soome pianist ja helilooja, kes tegutseb aktiivselt kogu Skandinaavias. Ta kuulub mitmetesse ansamblitesse, sealhulgas Audri, Mumriq, Antti Lähdesmäki Trio, PAD Trio ning New Borders – viimase kahega on ta andnud välja ka plaate. Heliloojana on Antti loonud teoseid sellistele kollektiividele nagu Jyväskylä Big Band ja Sointi Jazz Orchestra. Ta on õppinud Kopenhaageni Muusikakõrgkoolis ning Oslo Muusikaakadeemias Nordic Composing Musician magistriprogrammis, spetsialiseerudes improvisatsioonile.
 
 
Eelmüügist täispilet 17€, sooduspilet 12€
Kohapeal täispilet 20€, sooduspilet 12€
 
* Sooduspiletid kehtivad õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele. Soodustused kehtivad koos soodustust tõendava dokumendiga.

Дополнительная информация

К указанной в информации о ценах стоимости билетов может добавляться сервисный сбор Piletilevi в размере 1,90 € за билет. На всех своих каналах Piletilevi отображает окончательную цену билета с учетом сервисного сбора. Подробнее о сервисных сборах читайте здесь!

Eelmüügist täispilet 17 €, sooduspilet 12 €
Kohapeal täispilet 20 €, sooduspilet 12 €
 
* Sooduspiletid kehtivad õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele. Soodustused kehtivad koos soodustust tõendava dokumendiga.
 
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.

Место проведения

Jazzklubi Philly Joe'sVabaduse väljak 10, Tallinn, Harjumaa
Ava kaardirakenduses

Организатор

Eesti Jazzliit MTÜ
Reg.nr: 80206483
Mesila tn 7b, Tallinn, 10919, Harjumaaanni.metstak@gmail.com