По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Atlantisest Emajõe ööbikuteni. Alo Põldmäe 75

Пт 29.05.2020 19:00
Tartu Ülikooli aula
Hea klient!
 
Seoses eriolukorra pikenemisega jäävad ära Eesti Kontserdi maikuu kontserdid. Kõik suvefestivalid, nagu Saaremaa ooperipäevad, Haapsalu Tšaikovski festival, festivalid „Seitsme linna muusika“ ja „In Horto Regis“, lükkuvad järgmisesse aastasse. Piletid kehtivad järgmistel festivalidel samadel tingimustel. Järgmised Pärnu ooperipäevad toimuvad 2022. aastal.
 
Maikuus ära jäänud kontsertide piletid, mis on ostetud kas Piletilevist saab soovi korral tagastada. Pileti tagastuseks palume saata meilile tagasiost@concert.ee  e-pilet või paberpileti koopia/foto ja tagasimakse saaja andmed: ees- ja perekonnanimi, arveldusarve number.
Piletilevist ostetud pileti tagastuse korral kantakse ostja arveldusarvele pileti hind, teenustasu (50/90 senti) ei tagastata.
 
Mais ära jäänud kontsertide piletite elektroonilisi tagastussoove saab esitada kuni 15.06. 
 
Täname mõistva suhtumise eest!
Eesti Kontsert

„Atlantisest Emajõe ööbikuteni“. Alo Põldmäe - 75

Alo Põldmäe autorikontsert kajastab helilooja paari viimase aasta südamelähedasi tegevus- ja huvisfääre. Siin on Lasnamäe Muusikakooli resident-heliloojana loodud lastemuusikat, pühendusi sünnilinnale Tartule ja Eestimaa maastikele, muusikalisi kajastusi rännakutest erinevatesse maadesse. Atlantisega seostuvad fantaasiad vulkaanisaarelt Santorinilt.

Esiettekandel on kaks uut teost: „3 armastuslaulu“ segakoorile Kristiina Ehini sõnadele ja tsükkel „Rännakud I“ sopran-saksofonile ja marimbafonile.

Kontserdi lõpetavad katkendid I üldlaulupeole pühendatud kammerooperist „Emajõe ööbikud“, mis tuli lavale Tartu Uues Teatris (lavastaja Ivar Põllu). L. Koidula osas esineb Maria Listra, J. V. Jannseni osas Oliver Kuusik. Keskne koht ooperis on Tartu Noortekooril, mida juhatab Markus Leppoja.

Veel esinevad kontserdil Tartu I ja II muusikakooli ning Tartu Elleri Muusikakooli õpilased, akordionist Henri Zibo, pianistid Ralf Taal, Helen Põldmäe ja Andre Hinn, Rene Laur (saksofonid) ja Heigo Rosin (löökpillid). Õhtu juht on Märt Treier. 

 

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Atlantisest Emajõe ööbikuteni. Alo Põldmäe 75 Пт 29.05.2020 19:00 Tartu Ülikooli aula
Место проведения
Tartu Ülikooli aula
Ülikooli 18 Tartu Lõuna-Eesti Эстония
Организатор
SA Eesti Kontsert
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee
Рег. №: 90012596
Тот же организатор То же место проведения
Предварительная продажа закончилась Blind Date. Siim Aimla Funk Band & Eleryn Tiit Blind Date. Siim Aimla Funk Band & Eleryn Tiit - Kohtla-Nõmme pargi laululava, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Norah Jonesi ja Michael Bublé muusika Norah Jonesi ja Michael Bublé muusika Jõhvi Kontserdimaja, Эстония 12.90 - 15.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Väelaulude öökontsert. Tom Valsberg ja sõbrad Väelaulude öökontsert. Tom Valsberg ja sõbrad Saka rahvamaja, Эстония 7.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Продано Suveklassika Kadriorus. Beethoven 250 ПроданоПроданоSuveklassika Kadriorus. Beethoven 250 Kadrioru loss, Tallinn, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Erki Pärnoja soolokontsert Erki Pärnoja soolokontsert Jõhvi Kontserdimaja, Эстония 10.90 - 12.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!