По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

PÜHAJÄRVE JAANITULI 2018

Пт 22.06. 2018 17:00 - Сб 23.06. 2018 23:59
16.80 - 64.10
Описание событияСкрыть описание
Pühajärve jaanitulel esinevad erishow'ga Kerli Kõiv, Example (UK), Tungevaag & Raaban (SWE), Terminaator ja paljud teised

Looduskauni Pühajärve ääres 22. ja 23. juunil toimuv “Pühajärve jaanituli” võõrustab sel aastal Inglismaa tantsumuusikakuulsust Example, EDM-i duot Tungevaag & Raaban ning Eesti läbi aegade edukaimat popmuusikut KERLI.

Pühajärve Jaanituli 2018 toimub tänavu kaheteistkümendat korda ja pakub traditsiooniliselt jaanipühadel vabariigi parimat meelelahutusprogrammi. Äsja uue muusikaagentuuriga koostööd alustanud Kerli annab Pühajärvel suve ainsa Eesti kontserdi. Esitlusele tuleb parim läbilõige Kerli karjäärist, sh hitid “Walking on Air”, "Zero Gravity”, “Army of Love”, “Spirit Animal”. Kerli uut lavashow'd rikastab võimas visuaalne erilahendus, mille krooniks on 3-meetrise läbimõõduga digitaalne kleit. Pühajärve jaanitule selleaastased erilahendused loob varem Baltikumi ja Soome suurimate festivalidega töötanud Taavi Randoja.

Kodumaistest bändidest astuvad lavale Smilers, Terminaator, Karl-Erik Taukar, Shanon, Koit Toome, Traffic, Daniel Levi, Ott Lepland ja suve esimese esinemisega kodupubliku ees Joosep Järvesaare Lemon Fight. Pealava väliskülalisteks on Example (Inglismaa) ning Tungevaag & Raaban (Rootsi). Ranna-alal 5 Miinust, Genka ja Paul Oja live bändiga, Arop, Wateva ning Tigran & Naan.

Pühajärve Jaanitule erikülalisena esineb Eestis Example. Hittlaulude “Kickstarts”, “All the Wrong Places“ ja “Changed the Way You Kiss Me” autor on varem Eestis esinenud väljamüüdud Rock Cafes ja Weekend Festivalil. Välismaiste artistide loetelu täiendab ka eestlaste poolt kõrgelt hinnatud EDM-i duo Tungevaag & Raaban.

Lisaks heale muusikale, suvisele meeleolule ja armastatud staaridele on Pühajärvel võimalik end proovile panna traditsioonilistes jaanipäevamängudes, sooritada looduskauni Pühajärve kohal benjihüppeid ning lõbutseda lugematutel atraktsioonidel. Majutuseks on Otepääl rohkem kui 2000 hotellikohta. Festivalialal on avatud unikaalse asukohaga, maalilise Pühajärve kaldal asuv telklaager.

www.jaanituli.ee
Фестивальные события