По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Weekend Festival Baltic / Telkimine 3 päeva (camping for 3 days)

Чт 16.08. 2018 15:00 - Сб 18.08. 2018 23:59
Telkla / Camping (PÄRNU)
16.50 - 64.10
Weekend Festival Baltic kinnitas esinejate hulka Axwell/\Ingrosso ja Netsky

16.-18. augustini toimuva Baltikumi suurima festivali Weekend Festival Balticu esinejatenimistusse lisandus Rootsi superduo Axwell/\Ingrosso, kelle lugu "Dreamer" on hetkel raadiote üks mängitumaid lugusid. Nimekirja lisandus ka eelmisel nädalal Eestis võimsa etteaste teinud ja eestlaste poolt palavalt armastatud Netsky; pikisilmi oodatud legendaarne Martin Solveig; USAst lisandusid hiphop sensatsioon  A boogie wit da hoodie ning bass/house muusikasõprade rõõmuks AC Slater ning kodumaised Bombossa Brothers, Arop ja 5 miinust.

Eelnevalt on festival 16.-18. augustiks kinnitanud järgnevad artistid: Post Malone, David Guetta, Kygo, Afrojack, Alan Walker, Galantis, Tungevaag & Raaban, Headhunterz, Oliver Heldens, Sigma, $uicideboy$, Big Shaq, Slushii, Tujamo, Moksi, R3hab ja Swanky Tunes.

Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic pakub külastajatele lisaks mitmel laval rikkalikule programmile palju muid atraktsioone, samuti ei puudu välisündmusele omane telkla. Kaunisse Pärnu randa paigaldatakse 4 lava, kus kolme päeva jooksul astub üles üle 70 artisti. Uued artistid tehakse teatavaks juba 5. märtsil.

Piletit ei tohi kasutada reklaami edastamiseks/võistlusteks ega muudel kaubanduslikel eesmärkidel ilma korraldaja selgesõnalise kirjaliku loata. Pileti kasutaja nõustub, et juhtkond kasutab oma kujutist või sarnasust, mis on seotud mis tahes videokuva, edastamise või sündmuse salvestamisega. Pileti kasutaja nõustub, et teda võidakse filmida, pildistada või muul viisil salvestada ja seda materjali hiljem kasutada.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Weekend Festival Baltic / Telkimine 3 päeva (camping for 3 days) Чт 16.08. 2018 15:00 Telkla / Camping (PÄRNU) 16.50 - 64.10
Информация о ценах
Piletid ja hinnad:
3 päeva telkla pääse 15 €
Telgi koht (3 päeva) 24 €
Priority telk (3 päeva) 60 €
LUX telk (3 päeva) 275 €
VIP majake (3 päeva) 315 €

Hinnad tõusevad!

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 1-18 €

Lisainfo piletite kohta:
  • 3 päeva telkla pääse. Pilet vahetatakse käepaela vastu. See annab õiguse viibida telkimisalas festivali ajal. Telkla pilet on vajalik kõigile, kes viibivad telklas. Telkla on avatud kolmapäeval alates 16 kuni pühapäev kell 13.
  • Telgi koht (3 päeva). Reserveeritud koht Weekend Festivali telklas. Hind sisaldab ühte telgikohta (2,5 x 3 m/4 inimesele). NB! Vajalik ka telkla pääse!
  • Priority telk (3 päeva). Hind sisaldab püstitatud telki neljale inimesele Priority telklas. NB! Vajalik ka telkla pilet!
  • LUX telk (3 päeva). Eelpüstitatud suur telk puitpõrdanda ja verandaga. Telk mahutab kuni 4 inimest. NB! Vajalik ka telkla pilet!
  • VIP majake (3 päeva). Väike majake neljale inimesele festivaliplatsi vahetus läheduses. Hind sisaldab majakest, elektrit ja madratseid neljale inimesele. NB! Vajalik ka telkla pilet!
Место проведения
Pärnu linn Pärnu Эстония
Организатор
Weekend Festival Baltic OÜ
Kaupmehe 12-2 Tallinn Harju
52 444 39
info@weekendbaltic.com
Другие даты Тот же организатор То же место проведения