По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Tallinn Whisky Show

Сб 12.05. 2018 15:00
Hilton Tallinn Park Hotel
28.50 - 33.50
Tallinn Whisky Show toimub Hilton Tallinn Park hotellis laupäeval, 12. mail 2018.

Tallinn Whisky Show on päev täidetud parimate jookide, uute teadmiste, maitsvate toitude ja meelelahutusega. Eesti suurim viskiüritus toob kokku viskihuvilised ja joogimaailma profid ning annab võimaluse proovida hulganisti erinevaid viskisid, viskikokteile ja muid jooke, osaleda erinevatel seminaridel ning, mis kõige olulisem, koos sõpradega hästi aega veeta. Oodatud on kõik huvilised – nii algajad viskisõbrad, kes seda uhket jooki alles tundma õpivad, kui asjatundjad, et avastada uusi lemmikuid ja brändide esindajatega mõtteid vahetada.

Viskide degusteerimine on pileti hinnas. Eelmisel aastal toimunud esimesel Tallinn Whisky Show’l proovisime üle 100 viski ja 15 erinevat viskikokteili – selle aasta valik saab olema vähemalt sama uhke. Esindatud on nii maailma suuremad ja tuntumad viskibrändid kui huvitavad nišitootjad. Neile, kelle esimene eelistus ei ole kange alkohol, kuid kes siiski soovivad heal üritusel osaleda, pakume kaaslase piletit, mis annab võimaluse degusteerida erinevaid veine, vahuveine ja viskikokteile.

Whisky Show TAVAPILET (33 eur) sisaldab viskide ja viskikokteilide degusteerimist, Whisky Show KAASLASE PILET (28 eur) sisaldab viskikokteilide, veinide ja vahuveinide degusteerimist. Mõlemad piletid annavad vaba sissepääsu degustatsioonialale kl 15:00-21:00.

Rohkem infot leiate Tallinn Whisky Show koduleheküljelt whiskyshow.ee ja Facebookis Tallinn Whisky Show lehelt.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Tallinn Whisky Show Сб 12.05. 2018 15:00 Hilton Tallinn Park Hotel 28.50 - 33.50
Информация о ценах
TAVAPILET 33€ (sisaldab viskide ja viskikokteilide degusteerimist)
KAASLASE PILET 28€ (sisaldab viskikokteilide, veinide ja vahuveinide degusteerimist)

Mõlemad piletid annavad vaba sissepääsu degustatsioonialale kl 15:00-21:00

Vanusepiirang 18+

Место проведения
Fr. R. Kreutzwaldi 23 Tallinn Эстония
Организатор