По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Juhan Tralla (tenor), Sten Heinoja (klaver)

Чт 18.10. 2018 19:00
Pärnu Kontserdimaja kammersaal
10.50 - 12.50
Kontserdisari „I nagu interpreet“

Juhan Tralla (tenor)
Sten Heinoja (klaver)

Kavas Mart Saare soololaulud

Mart Saare soololaulude tähtsus eesti muusikaloos on eriline ning see kannatab välja võrdluse parimate omas žanris näidetega
maailmas. Tema lauludes on märkimisväärsed ka keerulised ja väljendusrikkad klaveripartiid, mis on võrdsel kohal laulupartiiga. Saare laulude tekstid räägivad ennekõike surmast, armastusest või kodumaa loodusest.

Rahvusvahelise lauljahaardega Juhan Tralla on Mannheimi Rahvusliku Teatri solist, kuid kaasa teinud ka Rahvusooper Estonia, Aacheni, Bielefeldi ja Münsteri linnateatris, Halle ooperis, Moskva Novaja Operas, Brüsseli La Monnaie teatris, Luzerni teatris jm. Juhan Tralla on ka suurepärane laulupedagoog, juhendades lauljaid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

Klassikatäht 2016 Sten Heinoja konkursivõitude rida on pikk ja sinna mahuvad säravad tulemused – peapreemiad VIII Eesti pianistide konkursilt, konkursivõidud Leedust, Lätist, Türgist jm. Ta on solistina üles astunud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkestri, Tallinna Kammerorkestri, Järvi Akadeemia noorteorkestri, Tel Avivi ooperiorkestri ning Florida Lakes Symphony Orchestra ees. 2015. aasta lõpus toimunud RCM Gateway konkursil saavutas Sten edu ning preemiaks olid kontserdid Londoni kuulsamates saalides, nagu Wigmore Hall ja Royal Albert Hall Elgar Room.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Juhan Tralla (tenor), Sten Heinoja (klaver) Чт 18.10. 2018 19:00 Pärnu Kontserdimaja kammersaal 10.50 - 12.50
Место проведения
Организатор
SA Eesti Kontsert
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee
Тот же организатор То же место проведения