По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Grand Rose Spa, Viimsi Spa ja Meresuu Spa ühine kinkekaart

20.00 - 50.00
Ideaalne võimalus kinkida oma kallimale või lähedasele Grand Rose Spa, Viimsi SPA ja Meresuu SPA hotellide ühine kinkekaart, pakkumaks luksuslikku lõõgastust ning parimat puhkust Eesti spaades.

Kinkekaardiga saab tasuda kõikide Grand Rose Spa , Viimsi SPA ja Meresuu SPA teenuste eest.


Grand Rose Spa
Kuressaare vanalinnas asuv Grand Rose SPA on eksootiline pelgupaik eemal linnakärast, vaid kolmetunnise autosõidu kaugusel Tallinnast. Luksusliku spaa- ja saunakeskusega hotell asub Kuressaare vanalinna peatänaval, jalutuskäigu kaugusel piiskopilinnusest. Idamaiselt eksootiline spaa- ja saunakeskus moodustab ühtse terviku, kus basseinid, saunad, hoolitsuste toad ja spaa-baar asuvad üksteise vahetus läheduses. Saaremaa suurimas saunakeskuses on tervelt 7 erinevat sauna. See on koht, kuhu tullakse nautima tõelist puhkust - killuke paradiisi Saaremaa südames.

Tallinn Viimsi Spa
Kõigest 10 km kaugusel Tallinna südalinnast, looduskaunil Viimsi poolsaarel asuv Tallinn Viimsi SPA on armastatud spaa- ja vabaajakompleks. Külastaja käsutuses on kaasaegselt sisustatud hotell 112 numbritoaga, ilu- ja tervisekeskus, lastekeskus Rõõmupisik, spaa- ja saunakeskus peredele, eksklusiivne SPA18+ ainult täiskasvanutele, Viimsi SPA Spordiklubi, Viimsi Kino, stiilne inglise pubi Black Rose Pub ja Eesti suurim veekeskus Atlantis H2O Aquapark. Parim valik nii perepuhkuseks kui ka romantiliseks getaway’ks ainult täiskasvanutele!

Meresuu Spa
Meresuu SPA Hotell asub Eestimaa kauneima liivaranna vahetus läheduses ning pakub Sulle mõnusaid hoolitsusi, lõõgastust vee- ja saunakeskuses ja maitseelamusi restoranis Meloodia. Meresuu vee- ja saunakeskuses saad naudingunupu põhja keerata - lisaks sisebasseinidele ja viiele saunale on väliterrassil kaks uut eksklusiivse kujundusega puuküttega sauna – kuum käbisaun ja suitsusauna stiilis ruumikas saun koos saunameistrite saunarituaalidega. Väliterrassil panevad saunamõnudele punkti mullivann ja külma veega minibassein karastavaks supluseks peale saunarituaali.

Сайт мероприятия: http://www.eestispaad.ee

Показать большеПоказать меньше
Информация о ценах
Kinkepiletile ei lisandu teenustasud!
Kinkepileti kehtivus on 12 kuud alates ostuhetkest.


KINKEPILET-i kasutustingimused:
• Kinkepilet ei ole tagastatav, muudetav ega osaliselt kasutatav;
• Kinkepiletit ei saa pikendada ega vahetada kas samas või erinevas vääringus Kinkepileti vastu.
• Kui ostu hind on suurem kinkepileti väärtusest tuleb puudujääv osa juurde tasuda
• Kui ostu hind on väiksem kinkepileti väärtusest, siis ülejääv osa ei kuulu rahas tagastamisele;
Услугу предоставляет
SPA Tours OÜ
Tallinna 15 Tallinn Harjumaa
info@spatallinn.ee
Тот же организатор