По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Al Mare Bowling

15.00 - 30.00
Müügil Al Mare Bowling kinkekaardid väärtusega 15.00 ja 30.00 €.
Kinkekaardi kehtivusaeg 12 kuud.

Al Mare Bowlinguklubi on koht, kus käivad mängimas, treenimas ja vaba aega veetmas professionaalsed bowlingumängijad, klubiliikmed ja tavakülastajad. Kuna siin saab ka süüa-juua, piljardit mängida ja suurelt ekraanilt nii liikuvaid kui mitteliikuvaid pilte vaadata, on see populaarne koht seltskonnaüritusteks ning meelelahutuseks. Esmahuvilistel on siin hea proffide näpunäidete järgi teha oma esimesi viskeid, vanusest sõltumata. Nii võib meilt alguse saada teekond selle kunagi-pole-hilja-alustada spordiala tippu. Koolid viivad siin läbi kehalise kasvatuse tunde, ettevõtted korraldavad seminare, laste mängutoa olemasolu lubab alati lapsi kaasa võtta, ühesõnaga - Oma Klubi igas mõttes!

Kvaliteet ja mõnus äraolemine

Merevaade, hea aura, avarus ja valgus on ruumide kirjeldamisel märksõnad. Tasuta saab kasutada privaatruumi, kui on tahtmist eraldi ja omaette olla. Auto pärast ei pea muretsema ning videovalvega 24h tasuta parkimine võimaldab auto ka ööseks klubi juurde jätta. Usaldusväärne teenindus nii baaris kui rajal loob meeldiva õhkkonna. Sa ei pea häbenema oskamatust, kuna just siin on õige koht treenimiseks ja harjutamiseks.

Saal ja rajad

Äsja tegime läbi põhjaliku uuenduskuuri. Meie saalis on rajad, pallid, kurikad ja jalatsid sirged, terved ning kvaliteetsed. Tehnika ei jupsi ja rahvas ei pea trügima. AMB on ainus koht, kus 12 rada kõrvuti ja kus on visatud esimest korda Eestis selles mängus maksimum ehk 300 punkti! Saal mahutab 150-200 inimest, ilma et oleks kitsas või ebamugav. Seega - parim bowlingukeskkond Eestis!

Asukoht:
Paldiski mnt. 96, Tallinn
Radade broneerimine Tel. + 372 656 2964
E - post: amb@almarebowling.ee
Avatud:
E-N 14:00 - 22:00
R 14:00 - 23:00
L 10:00 - 23:00
P 10:00 - 20:00

Сайт мероприятия: http://www.almarebowling.ee

Показать большеПоказать меньше
Информация о ценах

Услугу предоставляет
Andilaid OÜ
Paldiski mnt 96 Tallinn 13522 Harju
amb@amb.ee