logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
Поиск на карте
Выбрать период

Pahalane

Чт 16.09.2021 21:15
Võru Kino Kannel
Draama, krimi, müsteerium, põnevik, õudus
Alla 12. a keelatud
Pikkus: 1t 51min
Inglise keeles
Eesti- ja venekeelsete subtiitritega
Kinos alates: 03.09.2021
Lavastaja: James Wan
Osades: Annabelle Wallis, Maddie Hasson, George Young
Levitaja: ACME Film OÜ

“Pahalane” on “Kurja kutsumise” universumi autori James Wani (“Aquaman”, “Kiired ja vihased 7”) uusim looming. Lavastaja Wan naaseb uue algupärase õuduspõnevikuga oma juurte juurde.

Filmis halvavad Madisoni šokeerivad hirmsate mõrvade nägemused ja ta piinad muudab veel hullemaks avastus, et ärkvel nähtud unenäod on hoopis jube tegelikkus.

“Pahalases” mängivad Annabelle Wallis (“Annabelle”, “Muumia”), Maddie Hasson (Youtube’i “Impulse”, telesari “Mr. Mercedes”), George Young (telesari “Containment”), Michole Briana White (telesarjad “Black Mafia Family,” “Dead to Me”), Jacqueline McKenzie (“Palm Beach,” telesari “Reckoning”), Jake Abel (telesari “Supernatural”, “Percy Jacksoni” filmid) ja Ingrid Bisu (“Kurja kutsumine 3“, “Nunn”).

Wani (“Aquaman”, “Kiired ja vihased 7”) lavastatud filmi stsenaariumi kirjutas Akela Cooper (“M3GAN”, tulevane “Nunn 2”) Wani, Ingrid Bisu ja Cooperi loo põhjal. Filmi produtsendid on Wan ja Michael Clear ning tegevprodutsendid on Eric McLeod, Judson Scott, Bisu, Peter Luo, Cheng Yang, Mandy Yu ja Lei Han.

Wani kaadritetaguse meeskonna moodustasid varasemadki kaastöötajad – operaator Don Burgess, monteerija Kirk Morri (“Aquaman”, “Kurja kutsumine 2“), kunstnik Desma Murphy (“Aquaman”, “Kiired ja vihased 7”) ja kostüümikunstnik Lisa Norcia (“Astraal 4: viimane võti”). Helilooja on Joseph Bishara, kes on kirjutanud muuhulgas muusika “Kurja kutsumise” universumi kõigile seitsmele filmile.

New Line Cinema, Starlight Media, My Entertainmenti, An Atomic Monster Productioni ja James Wani film “Pahalane” linastub kinodes septembris 2021 ja seda levitab Warner Bros. Pictures.

Сайт мероприятия: https://kinokannel.ee/film/pahalane

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Pahalane Чт 16.09.2021 21:15 Võru Kino Kannel
Мероприятие Pahalane
Дата / Время Чт 16.09.2021 21:15
Место проведения Võru Kino Kannel
Информация о ценах
NB! 26. augustist peavad kino külastamiseks COVID tõendi esitama kõik vähemalt 18-aastased külastajad.
 
TAVAPILET 4 €.
SOODUSPILET 3 €.
 
Sooduspilet kehtib: pensionärid, vormis ajateenijad, lapsed 3 - 12 aastat (kaasa arvatud, pildiga dokumendi esitamisel).
 
* Kui külastaja on noorem filmile määratud vanusepiirangust, on tal seansile lubatud siseneda ainult koos täiskasvanud saatjaga, kes on vähemalt 18-aastane ja kes vastutab võimalike tekkivate tagajärgede eest. Vanusepiiranguga filmi pileti müügil ja kontrollil on Kandle töötajal õigus nõuda külastajalt isikut tõendavat dokumenti.
Место проведения
Võru Kino Kannel
Liiva 13 Võru Эстония
Организатор
Võru Kannel SA
Liiva 13 Võru 65609 Võrumaa
7868676
info@vorukannel.ee
Рег. №: 90010686
Мероприятие Pahalane
Дата / Время Чт 16.09.2021 21:15
Место проведения Võru Kino Kannel
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Eesti Bassioaasi 2022 lõppkontsert Eesti Bassioaasi 2022 lõppkontsert Võru kultuurimaja KANNEL, Эстония 23.20 - 90.20
Предварительная продажа закончилась Kino Kannel seanss НовоеНовоеKino Kannel seanss Võru Kino Kannel, Эстония
Мероприятие приостановлено Vee peal ПриостановленоПриостановленоVee peal Võru Kino Kannel, Эстония
Мероприятие приостановлено Missioon "Kaisukarud" ПриостановленоПриостановленоMissioon "Kaisukarud" Võru Kino Kannel, Эстония
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить