По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Brenda McMorrow kontsert Tallinnas

Чт 28.06. 2018 19:00
Püha Katariina kirik, Vene 14a
25.50
Brenda McMorrow kontsert Katariina Kirikus
koos pärimusmuusiku Triinu Tauliga.


Tallinna Püha Katariina Kirikus, Vene tänav 14a.
28.06.18  19.00-21.00

Kontserdipileti hind 25€ , kohapeal 30€.

Muusika Ühendab! Kaks imelist naismuusikut: Brenda McMorrow Kanadast ja Triinu Taul Eestist, ühinevad sel õhtul Püha Katariina Kirikus, et jagada oma unikaalset kombinatsiooni folgist inspireeritud meloodiatest, maailma eri paikade rütmidest ja India pühadest mantratest. Neil kahel erilisel naisartistil on ainulaadne oskus kaasata kuulajaid oma helidesse, et luua hääle kaudu suuremat ühtsust ja südameavatust ning ühendada unikaalselt läbi muusika erinevaid maailma kultuure.


Brenda McMorrow:

Brenda McMorrow on kanadalasest kirtani laulja, kellel on olnud rikkalik ja mitmekülgne muusikaline karjäär (ulatudes folgist jazzi ja bluegrassini). Praegu, olles pühendunud meie tõelise olemusega ühenduse loomisele ja selle ülistamisele läbi helide väe, on teda kutsutud reisima erinevatesse kohtadesse üle maailma, et jagada oma unikaalset kombinatsiooni folgist inspireeritud meloodiatest, maailma eri paikade rütmidest ja India pühadest mantratest.
Brenda on laulja White Swan Records´i nimekirjas, mis on Colorado kaubamärk, eelkõige tuntud oma joogast inspireeritud lauljate poolest, nagu näiteks Deva Premal. Teda on saatnud Grammy auhinna võitnud tšellomängija David Darling ja tunnustatud kirtani muusikud Jai Uttal, Wah!, David Newman, Girish ning Dave Stringer. Teda on kutsutud Bhakti jooga festivalidele ja üritustele üle Põhja-Ameerika, Euroopa ja Aasia.Brenda koduleht:
www.Brendamcmorrow.com

Kuula muusikat:
https://www.youtube.com/watch?v=u2ERRgP7xFs


Triinu Taul:

Triinu Taul on ainulaadne laulja ja pärimusmuusik. Triinu omab tugevat sidet oma juurte ja loodusega. Tema lauluhääle kõlas peegeldub ürgsete loodusrahvaste teadvus ning müstilised dimensioonid. Triinu Tauli muusika on nagu killuke lopsakat ürgloodust. See on hetk, kus vaikib meel ja rahunevad mõtted, et leida end lähemal oma loomulikule olemusele ja olemisele. Lauljat on inspireerinud aastatuhandeid vanad regilaulud, nende sügav kujundite maailm, šamanism, saami joig, tuva kurgulaul ja teiste põlisrahvaste muusika. Ta peab muusikat ja harmooniat elust lahutamatuks osaks ja tajub, et harmoonia on oluline igal tasandil.


Triinu Taul koduleht:
www.triinutaul.ee

Kuula muusikat:
http://www.triinutaul.com/en/video/
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Brenda McMorrow kontsert Tallinnas Чт 28.06. 2018 19:00 Püha Katariina kirik, Vene 14a 25.50
Информация о ценах

Pilet eelmüügist:
25 €

Pilet kohapeal 30€

Lastele vanuses kuni 5 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Sissepääs alates 18.00
Ürituse kestus 2 tundi

Место проведения
Vene 14a Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Soul Flow OÜ
Tatari tn 64 Tallinn Harjumaa
5691 7786
info@soulflow.ee