По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Rokk-ooper ''Junona ja Avos'' / Рок-опера ''Юнона и Авось''

Пн 29.10. 2018 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
28.00 - 68.00

„Junona ja Avos“ on kõige tuntum ja suurem Venemaal esitatud rokkooper, mis on saanud legendiks

Igavese armastuse valusa loo lavastuse autorid on helilooja Aleksei Rõbnikov ja luuletaja Andrei Voznessenski.

Ooperi „Junona ja Avos“ esietendus toimus 1981. aastal Moskva Lenkomi teatris ning juba üle 40 aasta esitatakse seda harukordset rokkooperit täissaalidele. 1983. aastal esitles kuulus Prantsuse moekunstnik Pierre Cardin ooperit „Junona ja Avoss“ prantsuse publikule Espace Сardini teatris, misjärel toimusid selle eriti menukad külalisetendused üle kogu maailma: Ameerika Ühendriikides, Saksamaal, Hollandis... Pärast seda lavastati ooperit ka Poolas, Ungaris, Tšehhis, Saksamaal ja Lõuna-Koreas.

Kokku on maailmas toimunud umbes 2000 etendust!

On müüdud üle 2 miljoni plaadi!

Aleksei Rõbnikovi teater esitles 2009. aasta suvel rahvusvahelisel Pierre Cardini festivalil Prantsusmaal rokkooperi „Junona ja Avos“ uut lavastust, mis sai suure menu osaliseks. Aleksei Rõbnikovi lavastuse täielik autoriversioon on maailma muusikateatrite žanris tõsine uuendus ja üleskutse tagasipöördumiseks autorite esialgse idee juurde. Selles versioonis on vene vaimuliku muusika traditsioonid, rahvaluule ja laialtlevinud „linnamuusika“-stiil ühendatud autori ilmekate, ideeliste ja esteetilise eelistustega ning seeläbi on ooperi dramaatilisus omandanud veelgi suurema koloriidi.

Peamine rõhk on etenduse muusikalisel osal. Rokkooperi soolonumbrid on seadnud nimekas laulja, Venemaa Föderatsiooni teeneline kunstnik Žanna Roždestvenskaja, kes on Aleksei Rõbnikovi rokkooperite esimene peaosatäitja ja paljude nõukogude filmišlaagrite esitaja („Helista mulle, helista!“, „Ennustaja laul“). Žanna Šmakova suurepärane koreograafia (muusikalide „Buratino“, „Lavastajad“ ja „Eastwicki nõiad“ ning rokkooperi „Joaquín Murieta“ koreograaf-lavastaja) muudab rokkooperi eredaks, unustamatuks vaatemänguks.

Etenduse pealavastaja on Aleksandr Rõhlov, Moskva muusikateatri üks parimaid lavastajaid, kes on tuntud oma kontserdiprogrammide ning teatri- ja televisioonitöö poolest.

Etenduses osalevad Moskva säravad artistid, Aleksei Rõbnikovi teatri uue laine tähed. Krahv Rezanovi osas Valeri Anohhin, Nikolai Drozdovski ja Nikita Pozdnjakov. Conchita osas Natalja Krestjanskih ja Svetlana Bakajeva. Teistes osades Aleksei Rõbnikovi teatri juhtivad näitlejad: Jevgenia Blagova, Nikolai Ljutov, Ekaterina Kultšitskaja, Ivan Agafonov, Egor Nikolajev, Pavel Zibrov, Leonid Sivets jt.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Rokk-ooper ''Junona ja Avos'' / Рок-опера ''Юнона и Авось'' Пн 29.10. 2018 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 28.00 - 68.00
Информация о ценах
18:00 Oткрывается Концертный дом и Театральное кафе
19:00 Начало мероприятия, aнтракт 30 минут. Опоздавшие в зал не допускаются!
21:00 Ориентировочное окончание мероприятия

Дополнительная информация:
• Рекомендуется с 6 лет
• Опоздавшие в зал не допускаются!
• Билет должен быть у каждого зрителя.
• Фотосъёмка и съёмкa не разрешена
• Билеты в продаже также в день мероприятия в кассе Пилетилеви в торговом центре Солярис
• Люди с ограниченными возможностями (в инвалидной коляске/ с нарушением зрения) могут присылать свои заявки на билеты по электронной почте на адрес: info@piletilevi.ee
• В зале Концертного дома Nordea места в 1-м и 2-м ряду первого балкона и в 1-м ряду второго балкона имеют ограниченную видимость. Балкон имеет в целях безопасности бордюр с поручнем

В цену всех проходящих в Концертном доме Alexela мероприятий добавляется плата за услугу в размере 0,50 евро/билет, которые будут направлены на развитие экологичности предприятия.
Место проведения
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
SIA ARKADA LTD
Brivibas street 136-1 Riga LV-1012 Läti
+371 26541319
sia.geradots@mail.ru