logo
Корзина: 0
logo
Выбрать период:
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Must Kast esitleb 

"PIDU KATKU AJAL"

Musta Kasti suvine, aga see-eest must komöödia, mis naerutas inimesi Eesti Maanteemuuseumis, etendub vaid kolmel korral Tartus ja Tallinnas! Pandeemiat kõverpeegeldava lavastuse ainsad ja viimased lisaetendused toimuvad septembri lõpus Genialistide Klubis ja Tallinna Vaba Laval. Tule ja naudi alanud kolmandat lainet koos meiega!

Kriisid on alati põhjustanud ühiskondade killustumist. Kunagi ei olda ühel meelel, MIKS läks valesti, kes on SÜÜDI ja kuidas oleks kõige parem EDASI minna. Ent seekordse pandeemia ajal ei suudeta kokku leppida isegi selles, MIS on valesti. Sest me elame ajal, mil igaühel on oma tõde. Ajal, mil isegi kellegi suremise fakt seatakse kahtluse alla. Ajal, mil avastad, et sul on väga palju tuttavaid, kellel on tuttavaid, kes teavad väga lähedalt kedagi, kes oskab väga täpselt öelda, mis valesti on ja kust otsast probleemi lahendama peab. Sest tegelikult pole küsimus enam ammu teadmistes, vaid usus. Ning uskmatutega ei argumenteerita, vaid sõditakse. Vahendeid valimata.

Must Kast võtab südame rindu ja astub sellele sõjatandrile. Kuid ikka musta huumori, laulude ja tantsudega rikastatud moel! Rumal ei ole mitte see, kes ei tea, vaid see, kes teab teisiti kui mina! Või mis!? Publik on teretulnud oma tõdedega, aga peab arvestama, et üks tõde korraga! 

"Pidu katku ajal" on lavastaja Birgit Landbergi ja dramaturg Paul Piigi teine koostöö (esimene koostöö "Peks mõisatallis" leidis fänne siin ja sealpool piire ning pälvis ka teatriaasta auhinna). 
 
NB! "Pidu katku ajal" ei ole kuidagi seotud Puškini samanimelise näidendiga. 
 
autor TRUPITÖÖ lavastaja BIRGIT LANDBERG dramaturg PAUL PIIK kunstnik KRISTEL MAAMÄGI helilooja SIIM AIMLA valguskunstnik EMIL KALLAS koreograaf RAHO AADLA
laval JAANIKA TAMMARU, KAIJA M KALVET, LAURA NIILS, KAAREL TARGO, RAUNO POLMAN ja JOHANNES SEPPING (Paide Teater)
 
Etendused
27. / 28. september kell 19:00 Genialistide Klubi,Tartu
30. september kell 18:00 Vaba Lava, Tallinn
LISAETENDUS 30. september kell 21:00 Vaba Lava, Tallinn
 
Käitumisjuhised:
1. Vastavalt valitsuse otsusele kontrollib Must Kast alates 9. augustist kõikide külastajate nakkusohutust. Selle tõestuseks sobib vaktsineerimiskuuri läbimise tõend, haiguse läbipõdemise tõend, 48 tunni jooksul tehtud negatiivne antigeeni kiirtest või 72 tunni jooksul tehtud negatiivne PCR test. Must Kast ei paku teatri uksel kiirtestimise võimalust. Oma nakkusohutust ei pea esialgu tõendama alla 18-aastased inimesed.
2. Kui tunned ennast haigena, jää koju! Haigestumise korral saab enda pileti tagasi müüa või ümber vahetada hiljemalt 3 tundi enne etenduse algust. Kui oled pileti soetanud Piletilevist, saada tagasimüügisoov koos pildiga piletist aadressile tagasiost@piletilevi.ee. Kui soovid tagastada meilt ostetud pileti või olemasoleva Piletilevi piletiga pääseda hilisemale etendusele, kirjuta meile: info@teatermustkast.ee
3. Etenduspaigas desinfitseeri oma käed ja hoia saalipääsemist oodates pikivahet. Saali pääseb umbes 15 minutit enne etendust: väldi nii pikka ooteaega koridoris kui viimase minuti tunglemist!
4. Must Kast jagab soovijatele tasuta ühekordseid maske ja soovitab nutitelefonide kasutajatel laadida alla ning kasutada aktiivselt HOIA rakendust.
 

Сайт мероприятия: https://www.teatermustkast.ee/lavastused/pidu-katku-ajal

События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить