По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Erki Pärnoja: Efterglow

Пт 23.03. 2018 20:00
Von Krahli Teater
Eesti Muusikaauhindadel aasta meesartistiks pärjatud ning aasta alternatiiv/indiealbumi auhinna endaga viinud Erki Pärnoja annab märtsis bändiga kolm kontserti.

Märtsis läheb Erki Pärnoja: Efterglow miniturneele Eestis, kontserdid toimuvad 22. märtsil Viljandi Lennukitehases, 23. märtsil Tallinnas, Von Krahlis ning 24. märtsil Tartus, Athena keskuses. “Kui seni on Eesti muusikahuvilistel olnud võimalus “Efterglow’d” vaid erinevate festivalide olustikes kuulata, siis nüüd avaneb esmakordne võimalus nautida täispikkuses kontserte,” räägib Erki. “Kontsertide kava koosneb mõlema sooloalbumi materjalist ning hea meel on selle üle, et tuuril saavad kaasa teha ka head sõbrad ja bändiliikmed juba “Himmelbjergeti” ajast – Filip Leyman ja Ulrik Ording.”

Erki Pärnoja debüütalbumi “Himmelbjerget” suureks vennaks nimetatud “Efterglow” on leidnud kõlapinda nii Eestis kui ka välismaal. 2018 Eesti Muusikaauhindadel pälvis Pärnoja kaks auhinda — Aasta Indie/Alternatiivalbum ning esimese instrumentalistina ka Aasta Meesartisti auhinna. USA legendaarne raadio-DJ Kevin Cole on korduvalt Efterglow’d oma saadetes mänginud ja hea sõnaga toetanud ning kodumaise muusikaportaali Rada7.ee lugejad hääletasid “Efterglow” aasta albumiedetabelis väärikale teisele kohale.

Efterglow koosseis:
Erki Pärnoja - kitarr
Jonas Kaarnamets - kitarr
Filip Leyman (SWE) - süntesaatorid
Peedu Kass - basskitarr, kontrabass, süntesaator
Ulrik Ording (DK) – trummid
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Erki Pärnoja: Efterglow Пт 23.03. 2018 20:00 Von Krahli Teater
Информация о ценах
Piiratud koguses pileteid hinnaga 15 EUR


Ürituse kestus on 4h.
Üritusele kehtib vanusepiirang alates 18.eluaastast!
Fotoaparaat/kaamera ei ole lubatud!
Место проведения
Rataskaevu 10 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Erik Lindström OÜ
Uus-Kalamaja 17-3 Harjumaa
56959202
erki.parnoja@gmail.com