По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

POETS OF THE FALL

Ср 20.02.2019 20:00
Rock Cafe, Tallinn
32.50
Poets of the Fall annab 20. veebruaril kontserdi Eestis

20. veebruaril annab klubis Rock Cafe kontserdi soomlaste melanhoolise rockmuusika üheks imelapseks tituleeritud Poets of the Fall. Piiratud arv pileteid kontserdile on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

2003. aastal Helsingis alguse saanud bändi Poets of the Fall moodustasid Marko Saaresto (vokaal, kitarr), Olli Tukiainen (kitarr) ja Markus "Captain" Kaarlonen (klahvpillid). Oma stuudios valminud esimene lugu "Late Goodbye" leidis koha arvutimängu  "Max Payne 2" soundtrackil.
Samas sai loost ka esimene singel 2005. aasta alguses ilmunud debüütalbumilt "Signs of Life". Album tõusis Soome müügitabelis kohale number 1 ja bänd võitis hiljem parima debüütalbumi ja parima uustulija auhinnad Emma galal.

Aasta hiljem ilmunud "Carnival of Rust" tõi bändile aga rahvusvahelise läbimurde viies nad paljudele tuuridele ning tõi endaga kaasa ohtralt tunnustust kriitikute poolt.  Järgnesid albumid "Revolution Roulette", "Twilight Theater", mis lennutasid bändi järjest uutesse kõrgustesse - kontserdid Euroopas, Aasias ja USA-s.

Tänaseks päevaks on bänd välja andnud 7 täispikka albumit. Märtsis teatas bänd, et järjekorras kaheksas kauamängiv näeb ilmavalgust oktoobris ja saab kandma nime "Ultraviolet".  Jaanuaris 2018 ilmus lugu "False Kings", mis annab aimu uue albumi suunast.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
POETS OF THE FALL Ср 20.02.2019 20:00 Rock Cafe, Tallinn 32.50
Информация о ценах
Esimestele kiirematele piletid hinnaga 29 €, edasi 32 €

NB! Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.

Место проведения
Tartu mnt 80D Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
RL Entertainment Baltics OÜ
Osja tee 6 Tallinn 12013 Harju
+372 52 444 39
john@rle.fi